Martin Helme: miks peaks pärast Stroomi libauudist keegi üldse uskuma sõnagi EKRE vastu räägitust?

Eesti,
- Updated
©UU
Martin Helme.

EKRE Riigikogu fraktsiooni esimees Mart Helme kirjutab sotsiaalmeedias skandaalsest loost, kus kogu kartellipoliitika ründas rahvuskonservatiive väljamõeldud sündmuse ehk libauudisega.

“Tõejärgne meedia, libauudised, infooperatsioon. Kes meist ei mäleta novembris, peale meie poolt käivitatud kampaaniat Marrakeshi vastu, lugu sellest, kuidas meie oleme süüdi selles, et nüüd juba rünnatakse tänaval rahulikke välismaalasi inglise keeles rääkimise eest!

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kogu Eesti peavoolumeedia ja suur osa Eesti kartellipoliitikuist nõudsid ennast puhevile ajades ja draamatsedes, et EKRE peab vabandama ja oma vägivallatsejad korrale kutsuma. Immigratsioonivastased lõpetagu oma jutt ära, istugu vaikselt nurgas ja häbenegu, kui vastutustundlikud inimesed mõistlikult ja täiskasvanulikult immigratsiooniteemal tõdevad, et midagi ei olegi võimalik teha!

Ütlesime juba toona, et tegu on libauudise ja laimuga. Et lugu on välja mõeldud ja meediasse paisatud selge eesmärgiga panna inimesi häbenema oma immigratsioonivastasust ja sundida neid vaikima võttega, mida Tralla üritas Mart Helme vastu teles kasutada: kõik teie argumendid ei oma tähtsust, sest teie inimesed peksavad süütuid välismaalasi.

Tuleb välja, multikultitajad, et hoopis teie inimesed peksavad segast. Valetavad politseile, et tekitada libauudist, mida siis globalistid saaks võimendada ja mille abil rahvuslasi materdada.
Miks peaks keegi uskuma üldse ridagi sellest, mida meie vastased meie kohta ütlevad ja meedia nii mõnuga võimendab?

Ootan vabandust kõigilt neilt poliitikuilt, kes meid selles loos süüdistasid. Ootan, et kõik väljaanded, kes seda teemat mahukalt ja mõnuga kajastasid, nüüd kajastaks ka seda, et tegu oli väljamõeldisega. Ja loodan, et eesti inimesed selle loo (nagu ka Vao põlengu loo) hästi meelde jätaks, et neid ei oleks võimalik libauudiste ja infooperatsioonidega manipuleerida loobuma toetamast erakonda ja seisukohti, mida nad tegelikult toetavad.

Panen siia ka kõige olulisema lõigu tänasest uudisest:
„Kogutud tõenditest ilmneb, et naise ülekuulamisel antud ütlused ei vasta tõele – näiteks ei nähtu turvakaamera salvestistest, et naise autoga oleks Stroomi randa sõidetud ning ka naise telefoni asukohta kontrollides ilmnes, et sel ajal ei olnud naine Stroomi ranna piirkonnas. Arvestades asjaolusid on hetkel põhjendatud uurida, kas naine on andnud teadlikult politseile valeütlusi,” ütles kriminaalmenetlust juhtiv ringkonnaprokurör Natalja Lebed.”

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused