Martin Helme Nädala Tulipunktis: Danske rahapesuga seotud isikud tuleb vastutusele võtta

Eesti, Video,
- Updated

Nädala tulipunktiks oli kahtlemata Danske panga hiigelmõõtmetes rahapesu, kus summad küündisid lausa 200 miljardi euroni. Süüdlased tuleb vastutusele võtta nii juriidilises kui poliitilises võtmes, kuid asja teeb naeruväärseks kits kärneriks olukord, kus uurimist hakkab juhtima seesma Riigiprokuratuur, kes omal ajal kõik rahapesuga seotud kahtlused kinni mätsis.

Veel tuleb juttu luurejuhi poolt õhku visatud “hiiglaslikust vene agentide võrgustikust” Eestis, keda siiski ei eksisteeri, homopropagandast algklassides ja sellest kuidas haridusminister Mailis Reps kavatseb eesti ja vene lapsed koolidesse mehaaniliselt kokku pannes rikkuda ära paljude lapsepõlve rääkimata pedagoogidele koormamisest üliraskete ülesannetega.

Nädala Tulipunkt toob teieni olulisimad sündmused Eesti poliitikamaastikul ja seda nii Toompeal kui ka mujal. Saatejuht Urmas Espenberg

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused