Martin Helme: need, kes aastaid rääkisid, et sellist Eestit nad küll ei tahtnud, ütlevad nüüd, et ajate õiget asja

Eesti,
- Updated
©UU
EKRE aseesimees Martin Helme.

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna talvepeol esinenud aseesimees Martin Helme tõi oma kõnes välja ühe olulise tähelepaneku.

Nimelt ütles EKRE üks juhtpoliitikutest, et need, kes varem Eesti arenguid taevani kiitsid, on nüüd raevus – ja need, kes aastaid rääkisid, et sellist Eestit nad küll ei tahtnud, ütlevad, et viimaks ometi on midagi õiges suunas muutumas.

“Paljud inimesed tulevad meie juurde ja ütlevad, et ajate õiget asja ja jätkake samamoodi, me toetame teid!” märkis Martin Helme.

Ta lisas, et paljude viha praeguse valitsuse vastu on täiesti loomulik, sest neilt võeti võim ja lõppes ka nende mugav olesklemine stagneerunud riigis.

Talvepeol esinenud laulja Tõnis Mägi palus eestlastel Eestimaa pärast tõsiselt palvetada, sest maailmas toimuv on tema sõnutsi meie rahvusriigi püsimisele väga ohtlik.

Kommentaarid

2 commentsOn Martin Helme: need, kes aastaid rääkisid, et sellist Eestit nad küll ei tahtnud, ütlevad nüüd, et ajate õiget asja

  • Avatar

    Kui poliitik räägib, et tal on VÕIM siis tahaks parafraseerida üht tuntud ütlust ja “käsi kisub parabellumi järele…”
    Sul ei ole tegelikult mingit võimu – VÕIM on nende käes kes sinu pukki panid – kas inimesed või pankurid.

  • Avatar
    vk.com/prooton

    On mis on, algus oli “EKREIKEL” raske, aga Helmed on õppinud oma suuvärki taltsutama, ning tundub, et see valitsus paneb 4 aastat, kui hästi läheb, siis samas koosseisus veel 8 aastat, ehk teine ametiaeg. Ükskõik kui väga on mulle EKRE juhtivpoliitikute välispoliitika vastu ( lausa viha tekitab ), siis samavõrd ei saam ma kiitmata jätmast EKRE sisepoliitilist suunda. Edu kasvamisel ja arengul!

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused