Martin Helme: need, kes aastaid rääkisid, et sellist Eestit nad küll ei tahtnud, ütlevad nüüd, et ajate õiget asja

Eesti,
- Updated
©UU
Rahandusminister Martin Helme.

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna talvepeol esinenud aseesimees Martin Helme tõi oma kõnes välja ühe olulise tähelepaneku.

Nimelt ütles EKRE üks juhtpoliitikutest, et need, kes varem Eesti arenguid taevani kiitsid, on nüüd raevus – ja need, kes aastaid rääkisid, et sellist Eestit nad küll ei tahtnud, ütlevad, et viimaks ometi on midagi õiges suunas muutumas.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Paljud inimesed tulevad meie juurde ja ütlevad, et ajate õiget asja ja jätkake samamoodi, me toetame teid!” märkis Martin Helme.

Ta lisas, et paljude viha praeguse valitsuse vastu on täiesti loomulik, sest neilt võeti võim ja lõppes ka nende mugav olesklemine stagneerunud riigis.

Talvepeol esinenud laulja Tõnis Mägi palus eestlastel Eestimaa pärast tõsiselt palvetada, sest maailmas toimuv on tema sõnutsi meie rahvusriigi püsimisele väga ohtlik.

2 commentsOn Martin Helme: need, kes aastaid rääkisid, et sellist Eestit nad küll ei tahtnud, ütlevad nüüd, et ajate õiget asja

  • Avatar

    Kui poliitik räägib, et tal on VÕIM siis tahaks parafraseerida üht tuntud ütlust ja “käsi kisub parabellumi järele…”
    Sul ei ole tegelikult mingit võimu – VÕIM on nende käes kes sinu pukki panid – kas inimesed või pankurid.

  • Avatar
    vk.com/prooton

    On mis on, algus oli “EKREIKEL” raske, aga Helmed on õppinud oma suuvärki taltsutama, ning tundub, et see valitsus paneb 4 aastat, kui hästi läheb, siis samas koosseisus veel 8 aastat, ehk teine ametiaeg. Ükskõik kui väga on mulle EKRE juhtivpoliitikute välispoliitika vastu ( lausa viha tekitab ), siis samavõrd ei saam ma kiitmata jätmast EKRE sisepoliitilist suunda. Edu kasvamisel ja arengul!

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused