Martin Helme: sadamates ja lennujaamas tuleb taastada piirikontroll!

Eesti,
- Updated
©AFP/Scanpix
Soome politsei terroripaigal tegutsemas

Islamiterrorismi levikut Euroopas ei peata muu kui piiride sulgemine ja illegaalsete immigrantide väljasaatmine, ütles Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna Riigikogu fraktsiooni esimees Martin Helme.

“Lõppeva nädala terrorirünnakud andsid meile taas märku, et islamiterrorism kolib meile aina lähemale. Saime ka teada, et Eesti ministrid ei ole multikulti luuludest veel lahti saanud,” ütles Helme.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Sotsist siseminister Anvelti sõnum pärast terroriakte oli: “politsei saab raha juurde”. Mitte sõnakestki terrorismi põhjustest, mitte sõnakestki islamist või immigratsioonist. Kramplikult keeldutakse tunnistamast, et islamiterrorismi levik on otseselt seotud immigratsiooni ja piiride puudumisega.”

Helme sõnul peab Euroopa loobuma hirmust diskrimineerimissüüdistuste ees ja tegema seda, mida ajaloos on alati tehtud: oma territooriumil olev vaenlane tuleb maalt välja saata!

“On selge, et islam on sõjas Euroopa vastu. Kõigile, kes soovivad, et Euroopa teeks rohkem koostööd, tuleb öelda selgelt: teeme koostööd moslemite Euroopast välja ajamisel! Kui seda ei tehta, peab iga riik oma piirid ise ära valvama ja oma territooriumile immigrante mitte lubama.”

Helme sõnul peavad nii peaminister Ratas kui ja siseminister Anvelt astuma konkreetseid samme sadamate ja lennujaama piirikontrolli taastamiseks.

“Ärgem unustagem, et Soome on 20-eurose laevasõidu kaugusel ja terror ongi nüüd täpselt nii kaugel,” ütles Helme. “Eesti tuleb hoida turvaline ja moslemivaba!”

UU

Fotol Soome politsei vahistamas Turu pussitajat. (Allikas: AFP)

Kommentaarid

2 commentsOn Martin Helme: sadamates ja lennujaamas tuleb taastada piirikontroll!

  • Avatar

    Lp Toivo Mäeste küsib täiesti õigustatult, millega tegeleb Rootsi rahvuslikku eksistentsi ähvardava ohu tingimustes Rootsi kuningas. Paraku tuleb nentida, et Rootsi kuningal on reaalselt kõikidest Euroopa monarhidest kõige vähem võimu. Tegelikult on tal ainult kolm ülesannet: esindab mõnikord Rootsi riiki, annab kätte Nobeli preemiaid ja esineb televisioonis uusaastatervitusega

  • Avatar

    Lisaks võtta Eestis asuvad islamikogukonnad tugeva politsei ja KAPO järelevalve alla ja kuulutada seaduse alusel igasugune islamismi mahitamine ( nagu ka Holokausti eitamine
    ) kriminaalkuriteoks. Siia kuuluvad näiteks igasugune ” teaduslik ” islamismi õigustamine ja sallivus, katse õigustada nägu varjava riietuse kandmist ja ettepanekud Eestis mosheede ehitamiseks, sest muu Euroopa kogemus on veenvalt näidanud, et taolised Saudi – Araabia ja Katari rahadega ehitatud mosheed on saanud vahhabiitlik – salafiitliku islamiäärmuslikkuse taimelavaks

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused