Martin Helme: sadamates ja lennujaamas tuleb taastada piirikontroll!

Eesti,
- Updated
©AFP/Scanpix
Soome politsei terroripaigal tegutsemas

Islamiterrorismi levikut Euroopas ei peata muu kui piiride sulgemine ja illegaalsete immigrantide väljasaatmine, ütles Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna Riigikogu fraktsiooni esimees Martin Helme.

“Lõppeva nädala terrorirünnakud andsid meile taas märku, et islamiterrorism kolib meile aina lähemale. Saime ka teada, et Eesti ministrid ei ole multikulti luuludest veel lahti saanud,” ütles Helme.

“Sotsist siseminister Anvelti sõnum pärast terroriakte oli: “politsei saab raha juurde”. Mitte sõnakestki terrorismi põhjustest, mitte sõnakestki islamist või immigratsioonist. Kramplikult keeldutakse tunnistamast, et islamiterrorismi levik on otseselt seotud immigratsiooni ja piiride puudumisega.”

Helme sõnul peab Euroopa loobuma hirmust diskrimineerimissüüdistuste ees ja tegema seda, mida ajaloos on alati tehtud: oma territooriumil olev vaenlane tuleb maalt välja saata!

“On selge, et islam on sõjas Euroopa vastu. Kõigile, kes soovivad, et Euroopa teeks rohkem koostööd, tuleb öelda selgelt: teeme koostööd moslemite Euroopast välja ajamisel! Kui seda ei tehta, peab iga riik oma piirid ise ära valvama ja oma territooriumile immigrante mitte lubama.”

Helme sõnul peavad nii peaminister Ratas kui ja siseminister Anvelt astuma konkreetseid samme sadamate ja lennujaama piirikontrolli taastamiseks.

“Ärgem unustagem, et Soome on 20-eurose laevasõidu kaugusel ja terror ongi nüüd täpselt nii kaugel,” ütles Helme. “Eesti tuleb hoida turvaline ja moslemivaba!”

UU

Fotol Soome politsei vahistamas Turu pussitajat. (Allikas: AFP)

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused