Martin Helme: stalinistlik ja rahvusriiki lammutav hariduspoliitika on tagasi

Eesti,
- Updated

 

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond mõistab hukka haridusministeeriumi katsed hakata koolides tegema multikulti-propagandat ja õõnestama rahvusriigi ideaale, ütles Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna Riigikogu fraktsiooni esimees Martin Helme.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Praegune valitsus näitab, et hariduspoliitika pole nende jaoks mitte laste harimine, vaid ideoloogiline kasvatustöö. Eile saime teada, et haridusministeerium õhutab koolides mängima pagulasteemalisi rollimänge, mille eesmärk on suurendada leplikkust immigrantide Eestisse paigutamise vastu ning näidata noortele, et nende vanemate arusaamad immigratsioniküsimustes ei pruugi olla need kõige õigemad. Tegemist on stalinistliku hariduspoliitika tagasitulekuga Eesti koolidesse,“ ütles Helme.

„Kui ministeeriumi nimel kõnelenud ametnik annab avalikult mõista, et vanemad ei pruugi rääkida pagulaste ja immigrantide kohta tõtt, siis on tegemist katsega pöörata lapsed oma vanemate vastu. Ka Nõukogude Liidus püüti ässitada lapsi oma emade-isade vastu, et puhastada ühiskond kodanlikust elemendist. Nagu näha, elab legend oma isa tapnud pioneer Pavlik Marozovist tänapäeva haridusametnike ja -poliitikute peades edasi. Aeg on muutunud, aga eurosotsialistide kihu kujundada uue ajastu inimest pole verise lähiajaloo kiuste kuhugi kadunud.“

Helme sõnul väärivad tähelepanu ka kultuuriministeeriumi kultuurilise mitmekesisuse asekantsleri sõnad, et riigi eesmärk ei ole sisserändajate suhtes juba negatiivselt meelestatud inimeste ümberveenmine, vaid jõudmine nendeni, kel selge arvamus veel puudub, või kellele lõimumine meeldib.

„Enam ei püüta isegi varjata, et multikulti pähemäärimine haritud ja elukogemusega inimestele on lootusetu üritus ning sestap võetakse ette propagandale kõige haatavam sihtrühm ehk meie lapsed. Sellise hariduspoliitika pikem siht on selge – valmistada ühiskonda ette uute immigrantide vastuvõtmiseks ja rahvusriigi lammutamiseks,“ ütles Helme.

„Mitte mingil juhul ei tohi lapsevanemad leppida sellega, et koolid hakkavad vastu töötama peredes valitsevatele väärtushinnangutele ja õõnestama lapsevanemate usaldusväärsust laste silmis. Ka ei tohi me leppida sellega, et koolid muudetakse multikulti-ideoloogia kasvulavaks.“

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond kavatseb esitada pagulasteemalise propaganda kohta arupärimise haridusministrile.

UU

Loe lisaks:

Riik soovitab koolidel pagulastemaatikat õpetada avatud akendega pimedas ruumis

Multikulti ajupesu Eesti koolides võtab tuure üles

 

2 commentsOn Martin Helme: stalinistlik ja rahvusriiki lammutav hariduspoliitika on tagasi

 • Avatar

  Filmist “Admiral”:
  … SD-ki.
  Admiral Koltšak küsib, kes need sellised on?
  Vastatakse: “Sotsiaaldemokraadid, me nimetame neid bolševikkudeks”.

  • Avatar

   Oleme olukorras kus sõjapõgenike abistamiseks olema valinud vale tee. Looduseski on loomi ja linde kes vaevlevad näljas ja röövloomade lindude rünnakute all. Kas peaksime kõik needki endale koju tooma? Ehk hulkuvad kassid ja koeradki ? See oleks ju inimlik ?
   Inimlik on hoopis aidata kõigil oma keskkonnas toime tulla ! Kogu maailma ei saa oma kodudesse tuua ükskõik kui inimlikud olla tahaksimegi. Oma rahvaski ei saa midagi tasuta – miks peaksid seda saama sisserännanud kohalike arvelt ? Kas kohalikud töötud ja vaesemad peaksid veel sellegi käest ära andma mis veel alles on ? Absurdsuse tipp on et võõrastele nõutakse kõrgemat palka (1,25) kohalikega võrreldes .Et kohalikele võõrkeelsetele ei anta tasuta keeleõpetust – võõrastele pagulastele aga kül? Poleks sugugi absurdne nõuda neiltki midagi vastu – näiteks pere saab siis katusealuse kui mees tööle läheb kasvõi palgasõduriks sõtta nende endi kodumaa vabastamiseks – naiste laste ja sugulastegi vabastamiseks ?

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused