Martin Helmel oli Taavi Veskimäe suhtes õigus

Eesti,
©kuvatõmmis
Martin Helme ETV “Esimeses stuudios”

EKRE esimees Martin Helme ütles läinud nädalal ETV saates „Esimene stuudio“, et Taavi Veskimägi on Eleringi juhina olnud kriminaalselt hooletu ja seda tuleks uurida.

Sellele järgnes pressis Veskimäe kommentaar, mis edastati jõulise pealkirjaga “Taavi Veskimägi põrmustab Martin Helme kriitika”.

Nüüd aga saime uudistest lugeda, et Leedu, Läti ja Soome ei ole samuti rahul Eleringi asjaajamisega ning nõuavad Konkurentsiameti sekkumist.

Eesti Ekspressis ilmunud artikkel kannab pealkirja: „Kohutavad tagajärjed“: leedulased süüdistasid kõrgetes gaasihindades eestlaste Eleringi“.  Ja jutt ise räägib sellest, kuidas Leedu, Läti ja Soome suured energiakontsernid nõudsid Eesti konkurentsiametilt Eleringi liistule tõmbamist.

Nii, et võtke või jätke: EKRE liider osutas taas õigesse punkti.

Järgmine uudis peaminister Kaja Kallase lapse isast kõneles sellest, et ta heameelega asuks Eesti Energia juhi kohale.

Loe siit:

https://ekspress.delfi.ee/artikkel/120069542/kohutavad-tagajarjed-leedulased-suudistasid-korgetes-gaasihindades-eestlaste-eleringi

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused