Maskid on maas: noorsotsid nõuavad sooneutraalset Eestit

Rubriik Eesti On
- Updated
©Uued Uudised
Sots Lauri Läänemetsa avaldus on selge ideoloogiline rünnak. Pilt on illustratiivne.

Kui paljud sotsiaalsele abile ja õiglusele lootvad eestimaalased teavad, et Sotsiaaldemokraatliku Erakonna ideoloogia soovib mehe ja naise liidu asendamist kõikvõimalike muude variantide lubamisega?

Noored Sotsiaaldemokraadid kutsuvad määratlema abielu põhiseaduses kahe inimese sooneutraalse liiduna, vahendab BNS.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Kehtiv perekonnaseadus on täpselt sama ajale jalgu jäänud ja kohatu kui populistide ettepanek, mille nad kavatsevad panna rahvahääletusele. Kui seni kavandatava rahvahääletuse oponendid valisid referendumi boikoteerimise ja vastuhääletamise vahel, pakuvad noorsotsid kolmandat alternatiivi,” seisab noorsotside poliitilises avalduses.

Kolmas alternatiiv seisneb abielu kui perekonna alusväärtuse määratlemine põhiseaduses ja perekonnaseaduses kahe inimese vahelise sooneutraalse liiduna, lisavad abielu ümberdefineerijad.

Kindlasti on sotside ridades palju ka neid, kellele selline ettepanek meeltmööda on. Samas aga on enamik sotside toetajaid siiski selle erakonna sotsiaalse võrdsuse momendile orienteerunud – neile nüüd teadmiseks, et sellest erakonnast võib ka ohtralt “euroopalikke väärtusi” voolata, ja alustatud on mehe ja naise liidu ainuvõimalikkuse lõhkumisega.

Noored on alati “eesrindlikud” – nii soovitasid Rootsi noored liberaalid enam kui nelja aasta eest oma noortekogul seadustada insesti ja nekrofiilia. Rootsi liberaalide seas lahvatas nekrofiilia seadustamist sooviva noortekogu pärast tüli

Milliseid uusi “progressiivseid” ettepanekuid on nüüd oodata sooneutraalsetelt noorsotsidelt?

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused