Maskivastane meeleavaldus on rumaluse tipp, kedagi ei hakata ka sunniviisiliselt vaktsineerima

Eesti,
Maskis inimene.

Reede pärastlõunal toimub Vabaduse väljakul erakordse rumaluse väljendus, kui korraldatakse maskikandmise vastane meeleavaldus. Maskivastane liikumisest võiks isegi aru saada, kui seda tehtaks vaikiva protesti korras, kuid kutsuda inimesi massiliselt kokku, et maskideta seal tatti pritsida, on praeguses olukorras ülim lollus.

Oma vabaduse eest seismise sildi all protestitakse vastutustundetult pigem valitsuse ja selle otsuste vastu.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kui vaadata, kuidas viirus levib mujal maailmas ja milline paanika seal valitseb, siis on Eestis pigem näha, et seni on hakkama saadud, nii kevadel kui ka nüüd, teise laine harjal. Seda eeskätt tänu enamiku inimeste mõistlikkusele ja arusaamisele.

Kui maskivastase ürituse korraldajad tahavad, et neil säiliks vabadus üksteist kallistada ja musitada, maskid nurka visata, on üks asi, kuid kui sellega tahetakse masse mõjutada, siis see on juba ühiskonnale ohtlik.

Õhtuleht kirjutab, et ürituse peakorraldaja on motivatsioonikoolitaja William Koval, kes on kunagise vägivaldse Viljandi laenujõugu liige ja ta tegi 90ndatel kriminaalses maailmas kõva karjääri.

“Ma ei pea õigeks tulla kokku ja hakata viirust levitama. See ei ole õige käitumine. Saan aru, et see [maskikohustus – toim.] tekitab trotsi inimestes, ka mina ei ole kohustuslike asjade poolt. Aga vaatame asjale nii, et kuidas saame kõige paremini selle viirusega koos elada,” ütles meediale valitsust nõustav mikroloogiaprofessor Irja Lutsar.

Samuti rahunegu maha kõik need, kes räägivad vandenõust seoses kõikide inimeste kohustuslikust vaktsineerimisest, midagi sellist ei ole ega tule. Vähemalt niikaua kui EKRE valitsuses on.

Maskikandjad ei ole orjad, vastupidi, nad on vabad inimesed, kes jaatavad elu, kel on kelle ja mille nimel elada, on, keda armastada ja keda ennast kaitstes hoida.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused