Meedia taob sildi külge, lööb templi otsaette ja peksab väsimatult, kuni põhjuski kaob meelest

Eesti, Uudised,
- Updated
©Uued Uudised
Postimehe toimetuse hoone.

Midagi ei muutu, vahetatagu peatoimetajaid või lipukirju – ikka tammub ajakirjandus sama reha otsas. Tänane Postimehe pealkiri kõneleb sellest, kuidas „naisepeksmises süüdistatav eksminister Kuusik loobub riigi hüvitise nõudmisest“.

Esiteks pole juba tervelt üle aasta see väidetav naisepeksu kaasus kohtus kuhugi jõudnud, teiseks pole teda loomulikult ka süüdi mõistetud. Aga pealkirjas kõlab seda taguda küll juba teist aastaringi.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Sama hästi võiks igat uudist, mis kõneleb meie presidendist, alustada siiamaani sõnadega „Purjuspäi autoroolist tabatud Kersti Kaljulaid andis üle aasta ema tiitli“ või „Joobes juhtimisega vahele jäänud president pidas videokohtumise oma Balti kolleegidega“.

Mis puudutab Marti Kuusiku loo sisu, siis see räägib sellest, et Marti Kuusikut ja Jüri Ratase valitsust haldusvaidluses esindavad advokaadid esitasid täna ühiselt Tallinna Halduskohtule kinnitamiseks kompromissi eesmärgiga lõpetada kohtumenetlus.

Halduskohtus on vaieldud selle üle, kas valitsus oleks pidanud eksminister Marti Kuusikule maksma ametist lahkumisel hüvitist või mitte.

„Hoian praegusele valitsusele pöialt ning ei soovi tekitada olukorda, kus üks minister peaks astuma kohtus teise ministri vastu,“ kommenteeris Marti Kuusik, lisades, et tema viga oli omal ajal talle antud lubadust uskuma jääda ning võtab seda kooliraha maksmisena.

UU

4 commentsOn Meedia taob sildi külge, lööb templi otsaette ja peksab väsimatult, kuni põhjuski kaob meelest

 • Avatar

  Lugupeetud inimesed – aga tulebki vaenlast lüüa tema enda relvaga, st tulebki nii kõnes kui kirjas alustada juttu “presidendi” või mõne muu vabalt valitud sotsorava puhul a-la “joobes juhtimisega vahelejäänud…”.
  Tegemist on ju nagu duelliga, kus üks osapool on valinud relvad ilma teist osapoolt arvestamata (st alatusega), niisiis ei jäägi muud üle kui elu armas ;).

 • Avatar

  Muutus ikka küll. Pärast ühe seltskonna lahkumist muutus solgitoruks hoopis Päevaleht.

 • Avatar

  15 aastat tagasi pasundasid lehed ka minust kui ilgest kurjategijast, kuigi- ma pole sellises kuriteos isegi mitte sekunditki kahtlustatav olnud, sest seda ei juhtunudki.
  Kes asja korraldas ja isegi motiiv on teada, kuid mis sellest- minust netimaastikel leiduv info koosneb enamuses sellest, et ma olen sooritanud kuriteo.
  Ei ühtegi vabandust, ei ühtegi selgitust hiljem.
  See on loonud olukorra, milles isik, keda minu isik peaks huvitama, saab minust esmase info kui kurjategijast.
  Seega on meil kombeks nii, kui isik ei meeldi, on ohtlik, omab oma arvamust jms, lastakse ajakirjandus rotveilerina temale kallale ja luuakse rahvale mulje, kuis oleks tegemist mingi ilge elukaga.
  Trummi taotakse ja piisab paarist nädalast, et rahvas teeks omad järeldused ja inimene pole enam tõsiseltvõetav, sest tõde ju ei teata.
  Vabalt võib ka kusagil surmakuulutuste all olla peenkirjas märge “kodanik Xxxx tegelikult seda ei teinud”, kuis see on juba tähtsusetu, töö sai tehtud, tellimus sai täidetud, arvamus oponendist on kujundatud. Netiuuringud kinnitavad arvamust, sest sealt on juba pealkirjade põhjal arvamus koheselt võtta.
  Kummaline on see, et keegi ei vastuta ja nt kasvõi proks ei tõsta kisa, et meil pole sellist kahtlustatavatki olnud!
  Imedemaa…

 • Avatar

  Postimehes pole midagi muutunud, kui- siis ehk grammi võrra. Kuni pole 3/4 kaadrist vahetatud, ei muutu midagi.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused