Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

MEEDIAKRIITIKLA: Delfi rääkis end ise Wagneriga sisse! Mihhail Kõlvart lahendas Mustamäe nigeerlaste anklaavi probleemi. Elaks Tammsalu Vologdas, oleks juba Kristuseks saanud

-
28.06.2023
“Nüüd elan Mustamäel, korter on aus ja hea!”

Räägitakse ju, et kõige valjemini hüüab segaduses ja peataolekus „püüdke varas kinni!“ pikanäpumees ise.

Enne valimisi alustas Delfi oma Prigožini-infooperatsiooni, levitades iga päev hüsteeriliselt väljamõeldisi, nagu oleks Prigožin pidanud EKRE suhtes mingeid plaane. Kisa oli kõrvulukustav ja kindlasti võttis konservatiividelt hääli. Kuid nüüd rääkis Delfi end ise sisse, tunnistades, et astus korduvalt kontakti Wagneri värbajatega.

Kuna Delfis töötab viimasel ajal kahtlase taustaga „endisi“ Venemaa propagandiste, muutub lugu eriti pikantseks. Seda enam et mõni aeg tagasi avaldas rus.delfi lausa ühe teise Venemaa diversioonisalga värbamiskuulutuse, mille abil otsiti Eestis neid, kes kannaksid venelastele ette eesti sõjaväeosade plaane, patrullide marsruute, radarite asukohti, eesti piirivalvurite ja ohvitseride koduaadresse ja nende pereliikmete nimesid.

Eestlasi sihtmärkideks tegev värbamisleht oli avaldatud Delfis koos vene sõjaväestatud bandiitide kontaktandmetega, aga meie eriteenistused ei võtnudki Delfiga mitte kui midagi ette, mis paneb mõtlema, kas ei ole tegemist järjekordsete eesti „tšekistide“ poolse riigireetmisega.

„Delfi TV rääkis ligi kümne Wagneri värbajaga ning paljastab, milline peataolek valitseb putšikatse järel organisatsiooni sees ning kui palju wagnerlased teenivad… Delfi TV maskeerus grupi liikmeks astuda soovivaks sõduriks ning helistas neile. Meile vastajad – Moskvast Murmanskini – jagasid lahkelt, millised meeleolud valitsevad grupis sees, mis organisatsiooni juhtimisest saab ning milliseid tingimusi sõduritele pakutakse,“ avameelitseb Delfi.

Kaja Kallase valitsus eraldas (venekeelsele) peavoolumeediale (k.a. Delfi) miljoneid, Delfi laimas vastutasuks reformierakonna põhirivaali valimistel EKRE-t Prigožini fake-lugude abil, mille abil sai Kreml mõjutada Riigikogu valimisi Kallase ja teiste suurvenestajate kasuks – ja nüüd, kui kõik on otsustatud ja eesti rahvusriigile on jõhkralt taha keeratud, ei varja Delfi enam oma kontakte Wagneri terroristidega, vaid lausa hoopleb nendega.

Head sõbrad eestlased, oma riik on ikka väga hea asi. Nii hea asi, et selle eest antakse lausa miljoneid heade inimeste elusid. Miks te nii loiult suhtute sellesse, et eesti vasakäärmuslikud libaliberaalid KK-ga eesotsas ja argpüksliku „presidendi“ õnnistusel võtab teilt riigi? Nende õukonnameedia suhtleb juba avalikult välismõrvaritega. Palju on Eesti vastu võtnud neid, kes vajaduse korral astuvad kohe vene rünnakrühmade ridadesse ja murravad sisse teie kodudesse, kus on teie lapsed?

+ + + + + + +

Paar aastat tagasi kirjutas peavoolumeedia sellest, kuivõrd jahmusid Mustamäe kahvanägudest põliselanikud, kui ühel õhtul süttisid lõkked ja kümned või sajad mustad figuurid hakkasid nende ümber kargama, nagu oleks tegemist tüügassea küttimise peoga. Kõlasid sõjakad tamtammid ja kostus laul „Pubba-lubba mblu-lu-lu, käes on Sveti sääreluu, õla peal on kakaduu, linna valitseb woodoo!“

Olukord muutus aina tõsisemaks, Lauri Laats põgenes Mustade mäelt Riigikokku ja keskerakond kinnitas äsja ühehäälselt Mustamäe linnaosa vanema kandidaadiks Aivar Riisalu, kes on ka varem sel kohal töötanud.

Keskerakonna Tallinna nõukogu esimees, Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart väitis, et Aivar Riisalul „on tugev taustteadmine linnasüsteemist ja tema kogemused nii parlamendiliikmena, omavalitsusjuhina, abilinnapeana, linnaosa vanemana kui ka linnavolikogu liikmena võimaldavad kohanemisajata kohe tööle asuda.“

No selline palk võimaldab asuda seda vastu võtma kohanemisajata kellel iganes.

Loomulikult ei rääkinud poliitkorrektne härra Kõlvart Mustamäe paisunud aafriklaste kogukonna probleemist, aga just Aivar Riisalu saab selle asjaga kõige paremini hakkama. EPL tsiteeris veel 20. novembril 2006. aastal Riisalu esinemist Kanal 2 saates „TOP 10“:

“Meie, eestlaste, põhjamaalaste traagika on selles, et nii kui mingid pigid kuskilt välja ilmuvad, siis me vahime neid nii nagu lollakad kõik. Neile tuleks tappa anda korralikult, sest neist pole ühtegi korralikku inimest veel meie ühiskonda tekkinud.” Riisalu hoiab käes kujuteldavat automaati: “Ja kui ei taha minna, siis ma olen isiklikult nõus talle jooksmist õpetama.”

Meest sõnast, kuid paraku kipub härra Riisalu vassima. Näiteks väitis ta, et „pakkumine juhtida Mustamäe linnaosa tuli ootamatult, kuid väljakutseks on ta valmis.“

Ootamatult? Huvitav, miks ta siis veel aprilli esimestel päevadel Lääne-Nigula vallavanema ameti äkki maha pani ja korralikust palgapapist loobus? Ise haistis palju suuremat raha juba vähemalt kolm kuud tagasi ja nüüd hüüatab: „Oih, milline meeldiv üllatus!“

Ei usu!

Aga pole halba heata: liiklusummikutes Mustamäe lausa januleb nende hinnaliste kogemuste rakendamise järele, mida uus linnaosavanem on saanud Lääne-Nigulas. Ja varsti näeme, kuidas ta „annab pigidele korralikult tappa“.

+ + + + + + +

Kuna isegi „pigide“ terminaator Riisalu ei suuda Eestit derussifitseerida, sest Kallase valitsus on toonud Eestisse veel üle saja tuhande venekeelse sisserändaja, peame kohanema Venemaa provintsi eluga ja selle iseärasustega.

Venemaa siseministeeriumi Vologda oblasti valitsuse pressiteenistus teatab: Ust-Kubinski rajoonis jõi üks retsidivist (võib-olla nende hulgast, kellega suhtleb Delfi) koos sõbra ja daamiga oma urkas viina. Meeskülaline hakkas lööma külge kriminaali elukaaslasele ja lahkuski koos temaga.

Rets leidis reeturid kiiresti üles, tormas sisse oma rivaali korterisse, lõi teda mitu korda haamriga, surus vastu põrandat ja naelutas haamri ja naelte abil põranda külge.

Kas ta leidis naelad kohapeal või võttis koos haamriga kaasa, pressiteenistus ei täpsusta.

Nii et meie Jaan Tammsalul oli teoreetiline võimalus uueks Kristuseks saada, aga ülalmainitud tüübid ei ole veel Eestisse kolinud. Kuid andkem Kaja Kallase valitsusel aeg atra seada, ja varsti on meie kandis märtreid rohkem, kui inimesi.

Ivan Makarov