Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

MEEDIAKRIITIKLA: Internetis avanes presidentaalne erootikapood „Buratino“. Mihkelson Valgevenesse eriesindajaks! Urmas Otil oli õigus: sitapea jääb sitapeaks

-
21.06.2023
Armastus on vaba!

Tänane Terevisioon oli riigimeedia tippsaavutus: võõrustati endist presidendiametnikku Kersti Kaljulaidi ja Postimehe arvamustoimetuse juhti Martin Ehalat, jututeemaks Riigikogu poolt vastuvõetud geilaseadus.

Saatejuht Anna Pihl oli tavakohaselt nii eetiline ja professionaalne, et pr. Kaljulaid rääkis täis umbes 90% selle „diskussiooni“ eetrit, selle sõna igas mõttes, härra Ehala aga ca 10%. Kusjuures iga kord, kui mees suu lahti tegi, hakkas kolhoosiesimehe Gavronski järglane kohe nihelema, sekkuma  ja segama.

ETV-s on teadupoolest keelatud reklaam, sest see asutus saab niigi riigilt priskeid miljoneid. Sellegipoolest tõmbas K. Kaljulaid mingil hetkel kotist välja lisapusa „Armastus on vaba“, nagu teda ennast tõmmati kord Riigikogus kaabust nagu küülikut, ja kinkis Ehalale, öeldes, et too pangu see kunstiteos oma toimetuse seinale. Emotsionaalselt ülesköetud Pihl aga nõudis vanemalt härralt kohest ümberriietamist kaamerasilma ees.

„Teised kahjuks peavad neid ostma, president Kaljulaidi kodulehelt leiate info, kuidas seda teha, veel jaanipäevani neid saab,“ reklaamis K.Kaljulaid oma uut kaupa, nimetades iseennast presidendiks.

Nii et meil on avatud uus seksipood „president Kaljulaid“, kus saab osta selliseid pusasid, eeldatavasti ka kunstfalloseid, vibraatoreid, määrdeid, libesteid, mähkmeid, piitsasid, maske ja muid seksilelusid. Ilmselt on saadaval ka fantaasiainstruktsioonide kogumikke: üks nimetab end „presidendiks“, teine „riigikantsleriks“, ja madin alaku.

Arvasin, et tegemist on siiski mingi naljaga, aga uue „presiku seksipoe“ internetiküljele minnes veendusin, et tõesti, pusa saabki osta poolesaja euroraha eest, iga hilbu pealt läheb 10 eurot LGBT-le. Kas ikka läheb? Lehtme ka rääkis, et raha läheb ukraina ohvritele.

Ausalt, kaabakas Schröder oli kuidagi soliidsem, kaubeldes pärast erruminekut Putini nafta ja gaasiga. Ka Kaljulaid on Putinilt kohtumise välja pressinud.

„Armastus on vaba“. Aga venelased ütlevad veel, et „Ljubov zla – poljubišj i kozla“ ehk „armastus on kuri, armus sikku Jüri“.

Ühesõnaga, amor caecus.

+ + + + + + +

Kersti Kaljulaidu „vaba armastuse“ valguses üllatas meeldivalt uudis sellest, et Valgevene kiitis heaks protokolli, mis lubab süüdimõistetute keemilist kastreerimist laste seksuaalset kuritarvitamist käsitlevate artiklite alusel. Riigiprokuratuur teatas, et on heaks kiitnud tegevuskava laste kaitsmiseks seksuaalse kuritarvitamise ja ärakasutamise eest. Koostatud on kriminaalkoodeksi muudatused, mis näevad ette „pedofiilia all kannatavate isikute” sundravi.

Esimene mõte oli, et antud valdkonnas võiks ju Valgevenega isegi koostööd teha, kuna pedofiilia on Eestis, kus nüüd veel müüakse ka laialt tõlgendatavaid „presidendi“ pusasid „armastus on vaba“, üsna levinud nähtus.

Kuna suhteid Valgevenega oleks praegu täies ulatuses arendada imelik, võiks saata sinna suure diplomaatilise kogemusega Eesti eriesindaja pedofiilia alal.

Võiks kaaluda kogenud Marko Mihkelsoni kandidatuuri. Oleks kasu eesti lastele ja temagi võiks sealt ükskord naasta hoopis teise inimesena.

+ + + + + + +

Kunagine hea kolleeg raadiopäevilt, nüüdne kultuuriministeeriumi kommunikatsioonijuht   Meelis Kompus vastas EPL-is ühe väsimatu intrigaani ja lobamoka süüdistustele.

Lugu kannab pealkirja „Ministeerium vastab Remsule: süüdistused antisemitismis ei ole asjakohased“.

Lugu ise on üsna rutiinne – piisab Eestis mingit välismaalast piirata tema soovis esineda, korraldada ja laiata just seal, kus talle pähe tuleb, siis hakkab kohe pihta mõne kohaliku soveti hala ja süüdistused sallimatuses, natsionalismis, rassismis, russofoobias, antisemitismis jne. Seekord nii russofoobias kui ka antisemitismis. Mõelda vaid – Eesti rahva muuseumis tahetakse eksponeerida eesti rahva värki. Milline jultumus!

Antud juhul aga ei ole arusaadav, miks Remsu, kes nii põlgab omaenda päritolu, et oma pärisnime all ei esinegi, seega on ise oma rahvuse “anti!” ja “foob” kokku, süüdistab teisi foobiates. „Oma rahvust maha salata…“ on ju suurim häbiasi. Kunstnikud ja artistid loogu kunstniku- või lavanime all, kui tahavad, aga oma arvamust kirjutagu ikka oma pärisnime all. Muidu on see sinu varjunime arvamus.

Oli siis vaja oma nime eestindada, kui ise ka eestlasi ei salli. Õnnetu väike olevus. „Sa vaene vanemateta laps“…

Õigesti ütles Urmas Ott tema kohta. Väga õigesti.

Ivan Makarov