Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

MEEDIAKRIITIKLA: Juudist sõjakurjategija Surovikin pöördus juudist sõjakurjategija Prigožini poole: oleme ühte verd! Riddiki koletis ronis pärast vihma lehepinnale. Jonathan Meijer, sadade munadega valge kägu

-
24.06.2023
Vihmaga pinnale ronimas

FSB teatas jaanilaupäeva õhtul, et Wagneri juht Jevgeni Prigožin on kuulutatud tagaotsitavaks, kahtlustatuna relvastatud vastuhakule õhutamises. Talle terendab 20 aastat vangalt.

Eesti peavoolumeedia kajastab sündmusi muuhulgas meil siin keelatud Kremli kanalite abil mõnetunnise nihkega.

Telegram kanalites ilmus aga video Prigožiniga, mis on väidetavasti filmitud Venemaa Lõuna sõjaväeringkonna staabis, kus Putini endine kokk relvastatud võitlejatest ümbritsetuna peab läbirääkimisi asekaitseminister Jevkurovi ja kindral Aleksejeviga.

Peterburi elanikud naljatlevad foorumites, et nad on varunud endale palju popkorni ja jälgivad neid sündmusi kodus. Aga samamoodi jälgisid nad heeringa ja viinaga rašistide kangelastegusid Ukrainas, nii et see rahvas on tegelikult mäda mis mäda.

Aga mulle meeldis ühe kommentaatori nali sellest, et „pidime hõivama Kiievi kolme tunniga, aga hõivasime Rostovi ühe tunniga“.

Klass omaette on aga armeekindrali  Sergei Surovikini videopöördumine wagnerlaste poole. Surovikin oli Venemaa ühendatud sõjagrupeeringu ülemjuhataja, praegu on ülemjuhataja asetäitja.

„Ma pöördun sõjakompanii Wagner juhtkonna, komandöride ja võitlejate poole. Me koos teiega läbisime raske, karmi teekonna. Me koos teiega sõdisime, riskeerisime, kandsime kaotusi, me koos võitsime. Oleme ühte verd. Oleme sõdalased. Ma kutsun üles peatuma“, pöördus Surovikin Prigožini poole.

Kuna nii Prigožin kui ka Surovikin on juudid, siis sõnad „oleme ühte verd“ kõlavad eriti kaunilt. Kaevikutes hukkuvad hoopis Vasjad, Fedjad ja kõrilõikajatest metsikud burjaadid koos tšetšeenidega.

Eesti peavooluväljaanded on aga sattunud ülimalt lolli olukorda. Enne valimisi korrati iga jumala päev libauudist, et EKRE-ga, kes niigi „edastas Kremli jutupunkte“, tahtis Prigožin sõbruneda.

Nüüd tuleb meie feikideheitjatel kiiresti midagi välja mõelda, sest kui Prigožin tõesti tahab kukutada Putinit, siis ei saa ju enam siduda jubedat EKRE-t niivõrd toreda inimesega.

Valetamine ongi selline kahe otsaga asi, härrased ekspressdelfjatnikud ja teiega ühinenud HV Seeder. Nüüd on üks nendest otstest tungimas teile sinna, kuhu te nii tahate eestlasi pilastada. Nüüd vähemalt veendute, et see on jäle.

+ + + + + + +

Filmis „Riddick“ hakkab kohutaval kõrbeplaneedil vihma sadama ja märjaks saanud pinnasest ronivad välja tuhanded mürgised koletised. Eestis oli kohutav põud ja paar päeva tagasi sadas samuti hoovihma, ning samamoodi kohe tõusis lehepinnale mõni aasta tagasi Toompeal metsistunud eesti matside poolt tagantpoolt väärkoheldud absoluutselt kaine ja viisakas Indrek Tarand.

EPL avaldas loo „Indrek Tarand: võime kõik koos, isegi Nursipalu vastased, kergendatult lausuda – sedapuhku on parteilased meile hea presidendi suutnud valida“.

Seda Nursipalu juttu võiks Tarand korrata Nursipalus sealsetele inimestele isiklikult, saaks siis veel mõned tuhanded sabakondi vigastamise eest välja protsessida. „Õpetajana“ esitletud autor kiidab oravate vapiloomaks muudetud karuotti nii, et ilmselt saab jälle tagasi suurde mängu.

„President on nii 24. veebruaril kui 23. juunil sunnitud kehastuma kirikuõpetaja või pulmavanema rolli ning pidama meile kõigile ja meie kõigi nimel innustava kõne,“ kirjutab Tarand.

„Sunnitud“? Sellise palga eest ikka kohustatud, aga mitte sunnitud. Ja mitte kirikuõpetajaks või pulmavanemaks, vaid Kristjaniks või kes iganes kantseleist talle neid lapsikusi kirjutab.

Aga tuleb au anda: õukondliku libaski rollis on härra Tarand veenev. „Meile parteilaste poolt valitud hea president“ seda ei unusta.

+ + + + + + +

Ja hea uudis Hollandist: nagu teatab Daily Mail, 41-aastane hollandlasest muusik Jonathan Meijer soovib luua perekonna.

Ta on spermadoonor alates 2007. aastast ja tal on üle 550 bioloogilise lapse. Ta on registreerinud ennast 11 kliinikus ja ka spermapangas, tõotades igas nendest kohtadest, et loovutab oma spermat eksklusiivselt ainult nendele, aga tegelikult jagas kõikjal ja kõigile. Haagi tsiviilkohus keelas Meijeril levitada spermat, ähvardades 100 000 eurose trahviga, kuid ta jätkab tootmist tõusvas joones.

Ta tahab nüüd endale peret viie „päris“ oma lapsega. Hollandis on tal juba 375 last, Saksamaal – 80, Belgias 35, Argentiinas 4, Austraalias 2. Paljud emad on marus ja pöörduvad kohtusse, kartes intsesti.

Meil Eestis oleksid akne ja määramata sooga aktivistid astunud nagu üks …….. (tühiku täitku nad ise) “rassistliku valge keskealise mehe” vastu, kes levitab oma spermat, et Aafrikale halba teha.

Tõeline naiste seestpoolt orjastaja, misogüün, meessovinist, kolonialist, orjapidaja, ekrelane, vangistatud lehmadest väljapigistatud hollandi juust.

Ivan Makarov