Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

MEEDIAKRIITIKLA: Kalle Grünthal kutsub! Tuntud eesti mehele lapse sünnitanud süvariiklasest feminist vaenab eesti valgeid heteromehi. Kas Raul Rebane on misogüün ja gerontofoob? Riias tõmmati „Moskva majalt“ maha selle nimi ja Putini pealinna vapp, Savisaare Moskva puiestee sildid on Lasnogorskis alles

05.08.2023

Kalle Grünthal kutsub: Paide linn on Eesti süda, kuhu armastavad viimastel aastatel koguneda kõige hullemad vasakliberaalsed tondid. Kuid Eestis on veel alles ka eestimeelsed jõud, ja kui nendele sõna ei anta, nad võtavad sõna ise!

+ + + + + + +

Delfi, kes on jäänud ilma oma võimalikust prigožinlasest Bõkovast, pani ennast väga lolli olukorda, üritades lükata ümber Postimehe põhjaliku uurimise tulemusena päevavalgele toodud faktid, mis tõestavad, et Bõkova on Venemaa eriteenistuste mõjuisik, kes imbus Eestisse põgeniku lambanahas.

Rus.delfi peatoimetaja Šumakov üritas oma eestlastele tasulises ja venelastele tasuta anekdootlikus loos uuristada tõsise uuriva ajakirjaniku Anastassya Tido hiilgavat tööd igasuguste kuulujuttudega, nagu näiteks sellega, et Bõkova mees, kes „on (Ukraina) presidendi büroole lähedane isik“, olevat peksnud oma naist „rusikaga näkku ja siis tiris juustest“. Kuidas see looga seotud on, raske öelda – äkki selle alusel antigi „põgenikule“ varjupaik Eestis.

Meile kirjutas aga Uute Uudiste artiklit kommenteerides hea lugeja E.Lumi:

„Jäi telegrammis silma paari aasta tagune uudis, et too vägivalla juhtum Bõkova ja tema abikaasa vahel oli naise poolt fabritseeritud“:

Telegram: Contact @intelligentua

Kuidas see ka ei oleks, on „fakti-Delfi“ katse opereerida kuulujuttudega pereskandaalidest selleks, et arendada poliitilist teemat ja õigustada putinisti maskeerimist ukraina patrioodiks ja põgenikust halenaljakas.

+ + + + + + +

Veel agentidest. Õhtuleht avaldas loo Viru vanglas istuvast vene provokaatorist, isehakanud „vene inimõiguslasest“, kes omal ajal tõstis lärmi seoses sellega, et Eesti euromüntidel olevat kujutatud ka osa Venemaa territooriumist. See osutus jaburaks väljamõeldiseks, aga vene saatkond jõudis teha jõulise avalduse, mille eest hiljem ei vabandanudki.

Tüüp kirjutab vanglast regulaarselt kirju, mida avaldatakse tema kaasosaliste poolt kohalikel „vene maailma“ saitidel. Viimati kurtis ta, et talle antakse nüüd kaks rulli WC-paberit kuus endise nelja asemel. Nördimapanev, sest võttes arvesse seda hulka paska, mida ta kallas ja jätkuvalt kallab eestlaste kaela, tuleks talle eraldada vähemalt 5 rulli päevas.

Aga Õhtuleht kirjutab sellest SS-ist ehk Sergei Seredenkost: „Arvukad salakohtumised, konkreetsed juhtnöörid ja Eesti ühiskonna lõhestamine Vene eriteenistuste rõõmuks. Eesti kodanikust Vene mõjuagent pendeldas juhiste saamiseks pidevalt Venemaa vahet.“

Omal ajal lõhestas Seredenko isegi Eesti Raadiot. Ta kirjutas seoses vene saatkonna mainimisega minu saates minu peale kaebekirja, pöördudes isiklikult Margus Allikmaa poole ja hoobeldes meedias isikliku tutvusega raadiobossiga. Margus oli muhe mugav mees, ei viitsinud asjaga tegeleda ja vastas, et tegi mulle suulise märkuse.

Järgmisel päeval juubeldasid seoses sellega lausa pealkirjades peaaegu kõik kohalikud venekeelsed väljaanded – vene Postimehest kuni Delfini. Sellest oli vähe, ja lehtedest hakati tüütama minu peatoimetajat Mary Velmetit – et mis edasi saab, kas Makarovilt võetakse lõpuks saated ära ja millal mind vallandatakse. Mary rääkis mulle, et luges eriti pealetükkivale vene Delfi töötajale pika notatsiooni enne, kui ta välja visata.

Nüüd aga tuli välja, et Seredenkol olid laiemadki sidemed – mitte ainult reformierakonnast võrsunud Marguse, vaid ka FSB-ga.

Ma panin varemgi tähele, et eestlastest ülemused ja süvariiklased eelistavad iga kell putiniste eestimeelsetele venelastele. Terve süvariik on kremlimeelseid kaabakaid täis. No kui juba „presidendi“ peanõunik on KGB-st pärit…

+ + + + + + +

Sotsiaalkindlustusameti peadirektor Maret Maripuu väidab oma EPL-is avaldatud koduvägivallale pühendatud loos: „Eestlastest vägivaldsemad on naiste vastu vaid soomlased.“

Maripuu kirjutab: „Eurostat uuris 2021. aastal turvalisi suhteid Euroopas. Lõplik kokkuvõte on veel valmimisel, ent andmebaasi on juba laekunud erinevate riikide üldandmed. Eelmise nädala lõpus lisandusid Eesti omad. Esialgsed andmed 16 riigi kohta näitavad, et Eesti kuulub kõrgema vägivalla tasemega riikide gruppi. Suisa 41,2% Eesti naistest, kes on kunagi suhtes olnud, on elu jooksul kogenud kas füüsilist, vaimset või seksuaalset vägivalda. Soomes on olukord hullemgi, 52,6%. Lõunanaabrite juures aga madalam: Leedus 30,7 ning Lätis 30,1%. Kõrged numbrid näitavad, kui sügaval inimeste mõttemustrites vägivaldne käitumine istub.“

Tüüpiline, kas pole? Nii kui tekkib pisemgi võimalus eestlastele varju heita, leidub alati mõni aktivist või antud juhul reformierakonnaga seotud süvariiklane, kes paneb selle pisku suure kella külge. No et eestlased on mingid vägivaldsed metslased, eriti muidugi eesti mehed.

Pange tähele: „lõplik kokkuvõte on alles valmimisel“, „esialgsed andmed“, aga Maripuu juba ahhetab ja paljastab. Enne ikka muna, siis kaagutamine, kas pole? Aga meie estofoobidest muidusööjad ei oota neid andmeid, vaid teevad õnnest kohe püksid täis.

Kas tõesti oli Igor nii vägivaldne, proua Maripuu? Kui jah, siis makske ätile isiklikult kätte, mitte aga kogu eesti rahvale. Minu tutvusringkonnas, mis pole muidugi suur, ei tunne ma mitte ühtegi peret, kus esineks perevägivalda. „Esialgsetel andmetel“ on nendes peredes naistevastase vägivalla protsent NULL.

Ja Eurostat on samasugune propagandaasutus, nagu Rosstat. Ainult et erinevate maailmavaateliste ülesannetega. On küll nähtud seda statistilist iba, et mida lähemale tuleb automaks, seda populaarsem on reformierakond. Ja ideoloogilisi ülesandeid täitev „eesti sotsioloogia“ on lihtsalt üks sõnnikukäkk suures eurostatistika sõnnikukastis.

+ + + + + + +

Vana rebane Raul Rebane esines ERR-is järjekordse nostalgilis-veneeksootilise looga „Viin, Venemaa, suremus ja meie“.

Eks see üks pudru ja kapsad ole – eetrit ja trükipinda on vaja täita, ja nii mugav on arutleda Venemaa olmeasjadest, vähemalt keegi siin Eestis pärast seda autori peale vimma ei kanna.

Venemaa meeste alkoholitarbimine koos varajase suremusega on kaasa toonud poliitilise nähtuse, mida arutati ka kevadel Lennart Meri konverentsil. Seal on praegu üle seitsme miljoni üksikut üle 65-aastast naist rohkem kui meest. Neid kutsutakse “Putini taevased pruudid”. Neist paljud on raevukad Vene patrioodid, nõuavad Ukraina hävitamist ja on Putini kindlad valijad.  Nende viha kõigi teiste vastu ja Venemaa ülimuslikkuse ülistamine on sotsiaalmeedias muutunud juba kunstiliigiks. Seejuures enamiku elatustase on neil väga väikese pensioni tõttu madal, aga see ei sega Putinit kiitmast,“ kirjutab Rebane.

Ah et Lennart Meri konverentsil arutatakse selliseid asju, et üle seitsme miljoni vene vanamoori on jäänud meeste poolt rahuldamata ja elavad end välja teiste rahvaste peal, olles Putini kindlad valijad, kuigi õiget pensioni neil ka ei ole.

Need on jah „Putini taevased pruudid“, aga kas meie Eesti rahvast laostavate reformierakondlaste ja kahesajatajate valijad on siis „Siimu taevased pruudid“ või „Marko taevased pruutneitsikesed“? Mis nendel siis viga? Nad on ka seksuaalselt rahuldamata? Miks nad muidu valivad valetajaid, perverte ja vargaid?

Aga naisõiguslased peaksid Raul Rebast lõpuks ette võtma. Ta alandas 7 miljonit naist oma võika seksistliku spekulatsiooniga. Misogüün ja gerontofoob.

No näete, kui hea teema Maret Maripuu jaoks on varnast võtta!

Aga Raul Rebane toodab muidugi ka hindamatuid huumoripärle, nii ka seekord:

„Kokkuvõtteks. Suured demograafilised protsessid, eelkõige sündimuse vähenemine on Venemaal sarnased Euroopaga. Neil aga lisandub palju teisi tegureid, nagu sõda, viin, suitsetamine, koroona ja emigratsioon, mis on Venemaa demograafilise olukorra viinud väga pingeliseks. Tulevikus Venemaa suurarmeesid enam komplekteerida ei suuda, pole lihtsalt mehi,“ järeldab Rebane.

Nüüd lihtsalt vahetame selles kompotis ühe sõna välja. Mida me saame?

„Kokkuvõtteks. Suured demograafilised protsessid, eelkõige sündimuse vähenemine on Eestis sarnased Euroopaga. Neil aga lisandub palju teisi tegureid, nagu sõda, suitsetamine, koroona ja emigratsioon, mis on Eesti demograafilise olukorra viinud väga pingeliseks. Tulevikus Eesti suurarmeesid enam komplekteerida ei suuda, pole lihtsalt mehi.“

Jah, sündimus meil väheneb, Kaja Kallas väidab, et kõik me hädad on sõja ja EKRE valitsuse pärast, me suitsetame ja joome ülimalt palju, eestlaste emigratsioon on tohutu. Ja kui meil pole mehi, ei saa me komplekteerida ei suurt armeed ega väikestki. Ja koroona? Kas meil pole seda olnud või? Hull demokraat Kennedy väitis, et koroona ei pure ainult hiinlasi, soomlasi ja juute. Eestlasi ta ei maininud.

Milleks kirjutada kokku sellist jura, mis ühtemoodi käib nii Venemaa kui ka kümnete teiste riikide kohta?

+ + + + + + +

Aga lätlased on tublid – nad koristasid Riias asuva putinlaste pesa fassaadilt kullatud tähed „Moskva maja“ ja Moskva vapi.

Sel aadressil on registreeritud igasugused kahtlased asutused, nagu näiteks „Venemaa piljardi föderatsioon“, „Vene selts Lätis“, „ Läti rahvusvähemuste assotsiatsioon“, „Rahvusvahelise koostöö Moskva riikliku keskuse“ filiaal, ärikeskus „Moskva maja“, mida kontrollib isiklikult Putin jne.

„Moskva maja“ avati 2004. aastal, kui selleks olid Riias korraldatud „Moskva päevad“, kuhu tuli ka Moskva tollane linnapea Lužkov oma sonimütsiga.

Meil aga ei luba venestajast keskerakond ümber nimetada isegi „Vene kultuurikeskust“, kuigi Ukrainast tulnud artistid keelduvad sellise sildi all esinemast ja ega teistelgi rahvusvähemustel pole seal eriti hubane.

Ja Lasnogorskis on Moskva puiestee, mida Kõlvarti opritšnikud ei lubanud Ukraina puiesteeks ümber nimetada.

Ivan Makarov