Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

MEEDIAKRIITIKLA: Kõik inimeste heaks: foie gras tort eesti muidusööjate lemmikkoertele. Eesti naiste tõmmusid abikaasasid nähes heitke vaikides maha nägu allapoole ja pange käed kuklale, muidu te diskrimineeriksite mõlemaid. Euroopa ortodokssed pedepreestrid eelistavad eesti meesturiste

17.07.2023
Diskrimineeritud mees pildistab oma eesti naisi

See, kuivõrd erinev on elujärg eestlaste paljulapselistel peredel ja meie vabariigi „elu peremeestel“, on kenasti kajastatud tänases Õhtulehe loos „Jäätis, pasteeditort või pirakad kondid: kuidas tähistavad Eesti tuntud inimesed oma koerte sünnipäevi?“ Piltidel on tõesti tuntud tõugudest koerad ja nendega koos mingid väheütlevad inimnäod.

„Lemmikloom on ju pereliige, loomulikult tähistame ka tema sünnipäeva,” kinnitavad siinse loo koeraomanikud. Lemmiku tähtpäev on märgitud kalendrisse ning sünnipäevalast hellitatakse tema lemmiksnäkkidega. Laulja Merlyn Uusküla pere tähistas oma kutsa Pupi sünnipäeva alles hiljuti, 7. juulil. Koer sai 6aastaseks ja niisama kaua on ta ka Merlyni juures elanud. „Ikka peame Pupi sünnipäeva meeles, ta on ju samuti meie pere liige,„ ütleb lauljanna enesestmõistetavalt. Sünnipäeva puhul on nad hellitanud lemmikut tema lemmiksnäkkide ja kallimate koerte maiustustega. „Seekord proovisime esimest korda koerte jäätist. Lõhnas see… koerte jäätise moodi, inimestele see kindlasti ei meeldi,„ naerab Merlyn. „Aga koer täitsa huvitus. See jäi silma loomapoes Balti jaama turul ja jäätis ise näeb välja nagu muffin.“ Muide, selliseid laktoosivabast jogurtist valmistatud jäätiseid leidub näiteks veisemaksa-, lõhe-, pardi-, ja hirvemaitselisi,“ pajatab Õhtuleht.

Oh sa mait! Ja mingid pensionärid turnivad ümber kaupluste prügikonteinerite, kuhu visatakse mädanenud banaane ja roiskuma läinud heeringat. Selliseid tuleks päris inimeste koertest kaugemale ajada, muidu loomakesed saavad veel mõne paha haiguse või täid.

Ah et muffinikujuline jäätis Pupile, väga vahva.

Artikli autor Helina Piip ei täpsusta, kas sünnipäevakoertele piipu ka antakse.

+ + + + + + +

Jätkub peavoolumeedia lõputu seeria nendest eesti naistest, kes on sidunud oma elu välismaa meestega ja peavad seetõttu oma kohuseks kaevata eestlaste, eriti „keskealiste valgete eesti heteromeeste“ peale, kes kõik vaatavad nende kaasade peale paha pilguga, nagu neil endil poleks muid huve, muresid ega vaatamisväärsusi.

Delfis ilmus lugu „Eestlanna, kes on abielus välismaalasega: tunnen end diskrimineerituna, kui keegi kommenteerib mu abikaasa usku, nahavärvi või rahvust.“

Eestis on tõenäoliselt kümned tuhanded eestlannad, kelle mehed on näiteks venelased. Venelasi praegu kommenteeritakse iga jumala päev kõigis väljaannetes, nende 9. mai usku (see on ilmselge usund) surutakse maha riiklikus korras politsei abil, aga kui kõik need naised hakkaksid praegu kisama oma kaasdiskrimineeritusest, siis alles oleks Eestis lärm lahti läinud!

See järjekordne hüsteeriline eestlanna, kellest on Õhtulehes juttu, ei tea, mis asi on diskrimineerimine. See on siis, kui ta läheks mõne tumedama nahavärviga kaugelt tulnud peigmehe vanematekoju ja seal koheldaks teda vastavalt abikaasa usule. Ta käiks tõenäoliselt mehest tagapool, silmaaukudega must kott peas, mis ei tohiks olla ei mõnus ega atraktiivne. Ja Eestis igapäevase homondust kiitva jutu ja sealiha söömise eest võidakse seal ka kolu kiviga katki peksta. Aga kui tunnete, et teid Eestis diskrimineeritakse, sõitke siis sinna elama, mis oleks loogiline – mis õige mees siis naise juurde kolib?

Aga jedem das seine.

+ + + + + + +

Venelastel on ütlus: „за что боролись, на то и напоролись“, ehk „mille eest võitlesite, selle orki ka lendasite“. Postimees teatab: „Kreeka politsei pidas kinni Eesti turisti seksuaalselt ahistanud preestri“.

Sama uudis jõudis ka Õhtulehte: „Kreeka politsei pidas kinni preestri, kes võidis Eesti turisti genitaale“.

Õhtuleht vahendab: „Väljaanne dimokratiki.gr kirjutab, et 13. juuli pärastlõunal pöördus Rhodose politsei poole Soomes elav 30aastane eestlane ning esitas avalduse, mille kohaselt oli preester teda seksuaalselt ahistanud. Mehe sõnul külastas ta koos sõbrannaga 12. juuli õhtul Rhodosel kloostrit, kust ostis risti, mille ta kloostrisse unustas. 13. juuli hommikul läks ta uuesti kloostrisse, et rist kätte saada, kuid vikaar kutsus ta ühte ruumi. Pühamees lubas talle seal „erilise kingituse“ teha. Eestlane järgnes talle, misjärel palus vikaar tal püksid, aluspesu ja särgi seljast võtta, et saaks teda püha õliga määrida. Paraku õlitas vikaar ainult mehe suguelundeid. Eestlane pidas seda protseduuri osaks, mistõttu ei palunud vikaaril õlitamist kohe järele jätta. Asi tundus lõpuks siiski kahtlane, mistõttu esitas mees hiljem politseisse avalduse. Politsei pidas sel nädalavahetusel kinni 49aastase preestri, kelle sõnul õlitas ta turisti intiimpiirkonda seetõttu, et tol olnud seal lööve. Juhtumiga tegeleb edasi Rhodose kriminaalprokuratuur.“

No meil on endal Eestis mingi meteokamenik, kes uuris ilma noorte meeste põie pealt ja palpeeris nende nendesamuseid. Aga ka Kreekas nüüd teatakse, et Eestis on meestevaheline mudimine lausa perekonna loomise alus, ja õigeusupapid on ka hästi kursis, et isegi EELK-s töötab nende naiskolleeg, kes ülistab homoseksualismi.

Selline maine meil nüüd siis on.

 

Ivan Makarov