Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

MEEDIAKRIITIKLA: Peavoolumeedia „igavene tuli“ tossab, nagu süüdatud läppunud lapp

-
16.08.2023
Paide arvamusfestival

Eestis on asjad ikka täiesti käest ära: mingi sadist lasi maha vabaduses olnud valge lehma ja tema valge vasika, Lääneranna rahvavolinikud saatsid lastele mõeldud raha minema ja panid kooli kinni ehk käitusid, nagu fašistid, ja nende teguviisi Peeter Volkonski kirjeldas veel 45 aastat tagasi vist rockooperis „Johnny, merikajakasJanusz Korczaki sõnadega. Juudi lastelt võeti kartulikoorem ära ja Korczak läks fašistide juurde ning ütles, et „juudi lastelt võeti kartulikoorem ära“, aga fašistid on fašistid ja lastele kartulikoormat ei tagastanud. Sama ka Lääneranna rahvaasemikega, kes erinevalt Korczaki kirjeldatud saksa fašistidest ei olnud isegi näljas mitte.

Inimesed on täiesti masendunud kurikavala Siimu-vuntsi sooviga võtta iga romu pealt aastas 1000 eurot aastamaksu. Paide arvamustetafestivalil hauti plaane rünnata EKRE telki, sest „keskealised mehed“ väljendasid seal korraldajate peremeeste poolt kinnitamata mõtteid. Postimehes pani keegi Kapper-Mengele ette püüda kinni Madison, vägisi teda kloonida ja ässitada kõik kloonid kloonimata Martin Helme kallale. Eesti kohtusüsteem tegi istungi Repsi poolt ärandatud kohvimasina asjus kinniseks, äkki varsti salastatakse kogu see kohvipa(s)ks 75-ks aastaks. Muide, kui kohutav on mõelda, et meie 10 miljoni doltsi pankur on surematu kaššei ja elab ka selle talle antud aja lõpuni ning äkki salastatakse juurdegi. Eesti politsei ei saa mitte kuidagi kätte „Slava Lehtme!“ atamanitari, aga äkki ei püüagi.

Eesti on nagu Titanic enne kokkupõrget jäämäega. Postimees hirmutab: „Lauri Hussar uuringuskandaalist: see mida me praegu näeme, on ainult jäämäe veepealne osa“. No võta siis mask, lestad, hulla vette ja kanna ette, kuidas selle alumise osaga on. Mille eest sulle siis rahvas nii roppu raha maksab? Ja ära nii väga selle uuringu alumise otsa pärast muretse, ära nii lärma, Lauri! Kõigepealt räägi meile Lehtme ja Tsahkna vee alla jäävatest asjandustest. Paljud pahad inimesed arvavad seniajani, et Tsahkna teenib sõja pealt verist raha ja Lehtme heausksete eestlaste ja sõjaohvrite pealt. Alatu laim muidugi, seda enam et kõik otsad on ju sinna vee alla peidetud. Nii et võta lestad, Hussar, sukeldu ja räägi ükskordki tõtt.

Lätis mobiliseeritakse piirivalvureid, sest Wagner on lähedal. Eestis on selles mõttes rahu majas, sest me ju õnneks ei tea, kes konkreetselt siia sissesadanud 100 000-st on donetsklased ja vagnerlased, nii et pole ju alust häirekella lüüa. Kui hakatakse laskma ja peksma, siis vaatame edasi. Keskerakonnas käärib, nagu korea kapsasalati vaadis, ja sealt aina valjemini kõlavad kesikutest riigikogulaste kihutusloosungid „taasläidame igavese tule!“ ja „surm Sinimägedes surma saanud eesti fašistidele!“.

Muide, igavesest tulest: kui te nüüd arvate, et tänase päeva esiuudis Eestis on mingi sõjaoht või inflatsioon, siis eksite rängalt. Uudis.net edetabelis on esikohal kestvalt südantlõhestav lugu „KIIRELT KUSTUNUD LEEK / Jan Uuspõld: otsustasime ühiselt, et meie suhe Brigitaga on läbi. Lisatud Brigita kommentaar.“

Ütlen kohe, et ma ei hakanud seda lugu lugema, kuna mind juba praegugi lämmatavad kurku kinni kiilunud pisarad. No kuidas siis nii? Jan, Brigita… Kuidas te nüüd? Ja kuidas meie suudame selle mõttega edasi elada? Nii et ma ei hakanud seda lugu ostma, piirdudes tasuta algusega:

„Tänaseks olen aru saanud, et minu enam kui kümne aasta jooksul suure töö tulemusena üles ehitatud armastus on endiselt seal, kus on minu laps ja pere,“ teatab näitleja Jan Uuspõld, et suhe noore kallima Brigita Antoniga on läbi. Näitleja Jan Uuspõld räägib, et suhe noore kallima Brigita Antoniga on läbi. „Otsustasime ühiselt, et meie suhe Brigitaga on läbi,“ kirjutab Postimees.

Koos Postimehe pealkirjaga sain ma NELI KORDA tasuta lugeda, et „suhe Brigita Antoniga on läbi“. Saate aru – NELI KORDA! Taotakse lugejale kolba sisse mingi roosa kuvaldaga.

Kas teil Postimehes läks juhtumisi mingi plaat katki? Ja kas see oli lisaks ka mingi armukolmnurk? Mingi Anton seal ka figureerib.

Ja see, et eesti rahvas paneb esikohale uudise sellest, et mingi eakas perelõhkuja ihales noort naist, aga pärast selgus, et ei olnud seal taga ei korralikku raha, varasid ega suguvõimet, ja selliseid uudiseid kassipulmadest tuleb meie peavoolumeediast iga päev, on kurb.

Ivan Makarov