Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

MEEDIAKRIITIKLA: Reformierakonna toestatud siinne „vene maailm“ ähvardab Eestit, eestlasi ja ka Kallast ennast. Moskva satanistide kiriku tegevus Eestis tuleb peatada, vähemalt sõja ajaks. Eestis asutati ultrašovinistlik organisatsioon ja fond „Suurvenelane“

15.08.2023
“Na Tallin!”

Reformierakonna valimiseelne poliittehnoloogiline ponnistus keskerakonna veretustamiseks sünnitas selle asemel mitu geenmuundatud eestlaste jaoks letaalset parasiiti: vene verest tühjemaks pumbatud kõlvartistid tõid erakonda ja riigikogusse sisse kaks sellist revolutsiooniaegsete ajudega isikut, et keskerakonnas endas taasalgas võitlus „fašismiga“, metsavendade vastu ning nõukogude „vabastajate“ ehk okupantide kummardamise poolt.

Keskerakond võib muutuda kaheks mürgiseks organisatsiooniks – venekeelsete mittevenelaste hävituspataljoniks ja praidimeelsete liberaalide roosaks poliitiliseks ja muuks hooramiseks valmis karvadeta kassipojaks. Eesti pealinna täitevvõimus on juba peaaegu kõik eestlased välja vahetatud venekeelsete tegelaste vastu, kelle hulgas on samasugused „venelased“, nagu ülbusest varsti lõhki minev povidloga pontšik Svet või idamaiselt salakaval Kõlvart. Tallinn on praegu muulaste poolt okupeeritud linn ja aina hullemaks läheb.

Reformierakonna poolt keskerakonna tasalülitamiseks õhku paisatud Wuhani viiruse ja „Sputniku“ vaktsiini kombinatsioon „Koos-Вместе“ väljus Kaja Kallase jaoks ootamatult kontrolli alt ja selle asemel, et pärast valimisi kõngeda värske õhu ja valitsuse poolt miljoneid saanud venekeelse meedia koosmõjul, paisus ja ajas laiali metastaasid. Peterson on küll isoleeritud karantiini, kuid see ei aita.

Äsja esines mingi Läti reeturi saates „Pravda“ (see venekeelne isik levitab oma küüneviha Läti ja Eesti vastu Valgevenest) omakorda Venemaal redutav „Koos“ kaasjuht Ivanov. Eestlasi ähvardati tund aega jutti, kusjuures väideti, et eestlased teostavad venelaste genotsiidi ja venelased ei tohi omavahel vene keeles rääkidagi, ka kodus mitte. Ivanov jättis eestlastele veel 2 kuni 3 aastat armuaega, pärast seda kantakse ränka vastutust venelaste genotsiidi ja punaste mälestusmärkide eemaldamise eest. Eriti kole saatus ootab Kaja Kallast ja teisi eestlastest poliitikuid, ka Ivanovi kritiseerijaid, kes kõik on juba võetud kohtutes ette.

Kogu see valelik sonimine oli kokku segatud regulaarsete meeldetuletustega, et Eesti on paljurahvuseline riik ja Eestis elab paljurahvuseline rahvas. Saatejuht aga avaldas lootust, et „Baltimaade rahvas“ kuulutab välja „rahvavabariigi“ ja astub Venemaa koosseisu, nagu Krimm ja teised.

Ilmselgelt on kõik see ähvardav jutt mõeldud ka uue kuulajaskonna kõrvadele, ehk Kaja Kallase poolt Eestisse imporditud sajale tuhandele sajaprotsendiliselt umbkeelsetele venekeelsetele. Varsti kõik nad avastavad, et nende vastu teostasid genotsiidi mitte Putini rašistid, vaid fašistlikud eestlased.

+ + + + + + +

Postimees avaldas loo vene õigeusuteadlase hämmastavast verejanust. Tegelikult ei ole selles mitte midagi kummalist – verejanulise Putini režiimiga kokkukasvanud kirik peab ju vastama oma ülemjuhi ootustele – ja mitte niivõrd KGB agendi Kirill Gundjajevi, vaid selle isiku kõrgema juhil omadele, ehk KGB kehastuse ja juhi Putini ootustele. Samamoodi ei ole mitte vähimatki tarvidust lohistada ekraanile „Kristjan“ Sildamit, kuna see on väike kruvi – kutsuge kohe siinse Moskva patriarhaadi KGB filiaali isand Jevgeni, kelle eestivastaseid vempe kaitses iga kord nii lahkelt EELK juht.

Postimees vahendab: „Vene õigeusu kiriku juures tegutseb vennaskond Radonež, millele kuulub ka samanimeline raadiojaam. Selle juht Jevgeni Nikiforov kutsus kevadel Venemaa riiklikus õigeusu kirikuga seotud telekanalis Spas venelasi üles ukrainlasi põletama ja neil kõrisid läbi lõikama. Tema sõnul vastab selline üleskutse Vana Testamendi kaanonitele. EELK Risti koguduse õpetaja Annika Laats aga ütleb, et kristlusega ei ole sellel kõigel midagi ühist.“

Siin esimest korda nõustuks selle Laatsiga. Jah, sel satanismil on kristlusega sama vähe ühist, nagu ka Laatsi enda poolt kirikus propageeritaval anaalseksil. Õnneks ei ole tema vähestel ja väetitel raukkuulajatel selle rõveda satanismi vastu praktilist huvi. Nad ei seksi enam mitte kunagi.

Kevadel esines Nikiforov usukanali „Spas“ telesaates ja rääkis ukrainlastest: „Neil ei ole jumalat! Kõik algab sellest. Zelenskõi on ristimata. Ei ole üldse aru saada, mis ta on. Mingisugune abordijäänus, kes tuli ei tea kust. Saate aru – roheline krokodill!“

Oleks muidugi mõistlik Moskva patriarhaadi kiriku tegevus Eestis sõja ajaks peatada. On küll väga silmakirjalik võtta vastu ukraina põgenikke ja lubada samas tegutseda siin Moskva verejanulisel sektil, mis ei pea ukrainlasi inimesteks ja kutsub oma esindajate suu läbi ukrainlaste kõrisid läbi lõikama ja põletama neid elusalt.

See, et Tallinna linnavalitsus lubas ehitada Tallinnas terroririigi täiendava „usulise“ propagandakeskuse sõja ajal, on kas sigadus või teadlik riigireetmine.

+ + + + + + +

Eestis on asutatud uus fond: eesti riigiga pidevalt kohut käinud ja eesti riiki venelaste diskrimineerimises Euroopa tasanditel käsikäes Toomiga süüdistav jurist Russakov on oma „vene kool Eesis“ portaalis, millele annetamisel tagastatakse annetajale maksud ja mis iga jumala päev avaldab nõukogude vabastajate vallutuste kroonikat Teise maailmasõja ajal, kuulutas välja organisatsiooni „Velikoross“ (suurvenelane) loomise ja selle fondi raha kogumise.

Pealkirja järgi otsustades on tegemist ultrašovinistliku putinimeelse organisatsiooni loomisega Eestis. „Novorossijat“ te vist mäletate kõik.

Sa magad, sa magad, kapoke, magad, sa magad, kapoke…

Või äkki ei magagi?

Ivan Makarov