Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

MEEDIAKROONIKLA: Hüvasti, Telia! Rohepöörane punarebane, haritud Zuzu ja Einstein. Peavoolumeedia piinab eesti mehi koledate naistega

06.06.2023
Roheärapööranud rebane

Täna Tallinnas avanevaks kuuepäevaseks geilaks olen ma põhjalikult valmistunud: eile õhtul tegin endale Elisa paketi ja täna siis läks Elisasse lepinguliselt üle ka minu naine. Mõlemal jäid seoses hüljatud Teliaga mitte kõige paremad mälestused, aga me kannatasime ikka aastaid, ja kui Telia poleks otsustanud toetada geiparaadi, oleksime kannatanud ka edasi. Kuigi meid oli hoiatatud isegi peavoolumeedia poolt, nagu näiteks:

Aga nüüd mulle aitab – hüvasti, Telia! Meie raha läheb teie konkurendile. Oleksin nõus isegi rohkem maksma, peaasi et oleks „kuiv ja puhas tunne“.

Kui vormistasime asüüli meeldivate teenindajate juures Elisa teeninduspunktis Rakvere Põhjakeskuses, askeldasid naabruses sama armsad Telia poisid ja tüdrukud. Arvan, et ka neid veeti alt, sest nüüdsest peale töötavad nad homopropagandat toetavas ettevõttes. Nende käest ei küsinud muidugi keegi.

Mõni päev tagasi avaldas Delfi Ärileht loo „Suurfirma personalijuht julgest sammust: meie majas toimub LGBT+ konverents“, mille autoriks on Telia Eesti personalijuht Ingrid Viinapuu.

See ei ole mitte julge, vaid jultunud samm, personalijuht Viinapuu: te ei küsinud ei oma firma töötajatelt, kes pole muide teie pärisorjad, ega oma valdavas osas traditsioonilistest peredest klientide käest, kes pole õnneks teie sunnismaised.

Kas teil pole siis üldse piinlik? Ärge hakake nüüd ajama iba lillast armastusest ja homode intiimellu sekkumisest – see ei huvita mitte kedagi, tehku mida tahavad, aga mitte teistele sülle ronides. Kurb tõsiasi on see, et te võimaldasite agressiivsetel seksuaalvähemustel sekkuda normaalse enamuse pereellu nende laste seksuaalse tülitamiseni välja. Kas te seda soovite oma heausksetele klientidele, personalijuht Viinapuu?

Teeviit.ee teatab: „9. juunil kell 10.30 leiab Telia peakontoris aset Baltic Pride 2023 konverents “Kväärikas keskkond, turvalisem Eesti!”. Sündmuse raames vastatakse paljudele põletavatele küsimustele nagu: kuidas luua turvalist keskkonda; kuidas õpilastega LGBT+ teemadel rääkida; miks seksuaalne ja sooline identiteet tööandjat huvitama peaks jne.“

Miks te tahate, et seksuaalsete probleemidega tegelased tülitaksid minu lapselapsi koolis, ja veel vanemate juuresolekuta, Telia?

„Konverentsi üheks põhifookuseks on võrdne kohtlemine koolisüsteemis. Püüame välja selgitada, kuidas LGBT+ õpetajaid ja õpilasi kõige paremal viisil toetada ning neile turvalist keskkonda luua,“ pajatavad organisaatorid.

Need „viisid“ on üldteada. Minge metsa nende oma viisidega. Iga kooli juhtkonna kohus on kaitsta oma hoolealuseid igasuguste ohtude, ka pervertide eest. Esitasin viimasel Tallinna linnavalitsuse infotunnil abilinnapeale küsimuse, kuidas kaitstakse kesklinnas toimuva homoorgia päevil naabruskonna koolide väiksemaid õpilasi, kes tulevad hoonest välja ja neile näidatakse p…et ning surutakse kätte mingi illustreeritud bukleti. Härra Andrei Kante astus hiljem ligi, tänas eriti selle küsimuse eest ja lubas otsemaid vestelda koolidirektoritega.

„Konverentsil võtavad teiste seas sõna ja jagavad vastuseid soolise võrdõiguslikkuse ja võrdse kohtlemise volinik Christian Veske, Eesti Inimõiguste Keskuse mitmekesisuse ja kaasatuse valdkonna juht Helen Talalaev, Eesti LGBT Ühingu koolitusjuht  Kristel Rannaääre ja huvikaitsejuht Aili Kala, Telia ja Swedbanki esindajad, Brüsseli Euroopa Kooli õpilased jpt. Sündmus on mõeldud igas vanuses huvilistele,“ teatavad korraldajad.

Swedbankis on mul juba aastakümneid panga jaoks üsna tulutoov arve, aga mitte enam kauaks. Kuid mida pidasid silmas korraldajad, kui kutsusid üritusele „igas vanuses huvilisi“?

Kas teie tahate nüüd öelda, et sinna on kutsutud ka lapsed?

Kus on piir, kust algab pedofiilia, Telia?

+ + + + + + +

Tihtipeale ei saa enam arugi, mis kanalit sa vaatad: kõikjal ühed ja samad Toomed, džinniojad, Debiillakid, Metsaniined, Saagimid jne. Kui Venemaal on igal telekanalil oma „firmanäod“, siis meil näpatakse teineteiselt saatejuhte ja külalisi, kusjuures kõige lollimaid. Sest rahvast peetakse rumalaks.

Äsja nägin mingis ETV kanalis suurepärase TV3 meelelahutaja Kristjan Jõekalda saadet, kus ta võõrustas sellist „Figaro siin, Figaro seal“ tegelast nagu vabamüürlane Tiit Pruuli, kes loomulikult ei saanud mitte kiitmata jätta Marju Lauristini ja laita neid, kes viskasid paarkümmend aastat tagasi nalja, et „kui on must, näita ust“.

See propagandist on teretulnud kõikjal – nii riigi- kui ka erameedias, ja kõikjal ajab ta mingit globalistlikku asja, igas maailmanurgas on tal sidemeid. Kui mitmekordsed agendid võivad mõned sellised maailmasurfajad olla?

Raul Rebane on muidugi natuke teisest puust – ka tema on väsimatu liberaalide propagandist, kes ajas ainuõiget juttu ja asja vene ajal ja ajab ainuõiget juttu ja asja ka uuel eesti ajal.

Nii ka äsjases ERR-i loos „Raul Rebane: rohepöördest elupöördeks“. Palju ühe teadlaste koolkonna andmeid ja hirmujutte ning püüe veenda eestlasi selles, et nad peaksid kõigest loobuma planeedi päästmise nimel. Et vanaeidekesedki kalmul küünlaid ei süütaks ja eesti hiir nurgas ei peeretaks.

Ajal, kui pool Ukraina pinnast on pahupidi pööratud, kui immigrandid väetavad Euroopa kuldseid supelrandu oma korralikult äraseeditud toetustega ja põletavad rohelise pöörde raames tuhandeid „valgete inimeste“ ehitatud autosid, kui Venemaa, Hiina, Aafrika jne teevad keskkonnaga seda, mida soovivad, hindud reostavad oma pühasid jõgesid laipadega ja kütavad oma suurlinnade hütte prügiga, peavad eestlased oma pisikesel ja korralikult hoitud maalapikesel närima mahemuru. Ja suur maailm on päästetud.

Rohkem suunamudijaid, suhtekorraldajaid, arendajaid ja blogijaid, härra Rebane! Mitte mingit kodude kütmist, lehmade metaani ja sõnnikuvedu! Ja kuidas rikuvad kliimat meie vähesed eesti lapsed! Mitte nii, nagu kümne lapsega Aafrika ja Aasia pered, keda on vaja siia tuua keskkonnakahjulike eestlaste asemel! Eestlased aga harjutagu seksi oma sookaaslaste peal ja ärgu sünnitagu oma vastikuid pisikesi valgeid saasteaallikaid!

Raul, sinu loo obligatoorne osa on täidetud – mainisid paha sõnaga Mart ja Martin Helmet. Piiblijutt avaldas ka muljet – et luua pühakirja kõrvale veel ka kliimapiibel, kus võtaksid sõna sa ise, Lauristin ja lõpetamata tehnikumiharidusega Zuzu, vastne riigikogu komisjoni esinaine.

No nagu ei saa me läbi Lätita, nii ei saa sina läbi Lauristini ja Einsteinita, lõpetades oma loo paatoslikult: „Albert Einstein ütles, et maailma ei hävita mitte need, kes teevad kurja, vaid need, kes vaatavad kurja midagi tegemata. Mitte midagi tegemise aeg on läbi.“

Ma suudaksin veel kuidagimoodi diskuteerida Raul Rebasega, kuid hiinlasi kirjakeeles põlanud rassisti Einsteini vastu ma ei saa. Venelase hammas lihtsalt tema rassi peale ei hakka.

Kuid nõustun sinu ja temaga: kallid eestlased, Eestit ei hävita mitte Odinets, Laevatala, Riisalod ja muud lgbt aktivistid, vaid teie, kes te vaatate nende poolt teostatavat kurja midagi tegemata. Nagu ütleb Raul Rebane, mitte midagi tegemise aeg on läbi. Hakake siis ometi vastu!

Siin jääb Raul Rebasega ainult nõustuda.

Kadrioru ott ja rebane,
Hendrik, Toomas, ilves karvane
hüppavad üheskoos,
üksmeelses tantsuhoos
Balti praidi jenkat.

+ + + + + + +

Aga mina mäletan Dostojevski sõnu, et ilu päästab maailma. Postimees avaldas just loo „Konkurendid käsivad spordikaunitari bikiinipiltide postitamine lõpetada“.

Leht kirjutab: „Ameeriklannast ringrajasõitja Lindsay Brewer pahandab konkurente omapärasel moel.  Lisaks sportimisele on 26-aastane Brewer aktiivne ka sotsiaalmeedias. Neiu on väga heas vormis ning ta ei häbene Instagramis oma ihu näidata. Mõnda konkurenti see aga häirib. „Küsisin vanematelt naisvõidusõitjatelt nõu. Nad ütlesid, et ma lõpetaks bikiinipiltide postitamise, sest see näitavat spordis olevaid naisi halvas valguses,“ ütles Brewer usutluses Daily Mailile.“

Kadestan ameeriklasi. Nad armastavad veel Playboy algusajast tõeliselt ilusate naiste pilte ja neid fotosid ka avaldatakse. Vaadake neid kuvatõmmiseid: bikiinides jäädvustusi otsige ise, aga siin on teie ees imekena noor naine, kelle olemasolu on parim argument igasuguse perverssuse ja pedenduse vastu.

Eestis aga kultiveeritakse sihilikult ebafotogeeniliste naiste piltide vohamist meedias, olgu see Aaslaid või Pärtelpoeg, ja veel bikiinides kah! Ega meestega parem ole: kogu aeg kirjutatakse mingisugustest endale lapsi nagu kutsikaid ostnud koledatest pededest või vanast peast enda naisi üle parda lükanud ja noorte kaunitaridega kaamerate ette ilmunud tegelastest.

Viimasel ajal see, et mõni “parim enne…” ületanud härra saadab oma naise kukele ja võtab noorema, on meedias muutunud millekski imetlusväärseks ja väärtuseks omaette.

Mihkel Rauast ja tema kukerpallidest parem ei räägi, ta on alati olnud imeliku miimika ja sinusiitse häälega, aga Jan Uuspõld on ju andekas näitleja, kuid seda enam ei ole mehetegu hoobelda oma poole noorema kaasaga. Mees, vaata enda passist sünniaastat ja seejärel ka peeglisse ning märka neid jubedaid kotte silme all.

Tööta parem selle kallal.

Ivan Makarov