Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

MEEDIAKROONIKLA: Jätke Kaja Kallas rahule, šaakalid! Täna toimub Ossi ärasaatmine. Saadame Pärtelpoja kasakatele esinema

-
24.08.2023
Tundmatu Elroni rongis. Ivan Makarovi foto

See peaministri ümber tõstetud kära on õõvastav. Piisas tal iitsatada peavoolumeedia kõrgemast maksustamisest ja keelduda 7 miljonit sel aastal alla kugistanud p.residendile lisa andmast, kui hakkas pihta.

No ja siis? Rahastas Venemaa sõda Ukraina vastu? Veel 300 Eesti ettevõtet seda teevad. Märt Avandi rahastas rahvusvahelist narkomaffiat Eestis 10 aastat – ja ta on kangelane, käib Roosiaias ja hingab seal inimestele näkku. No ja mille poolest on vene sõjardeid finantseerinud KK nüüd halvem tüübist, kes toitis meie lastele mürki müüvaid narkodiilereid? Mida te kobisete, Marko Mihkelsoni valinud pervod?

Aga täna on Eestis ja eriti Tallinnas kurb päev. Tallinna linnavolikogus toimub täna esimehe Jevgeni Ossinovski ärasaatmine. Seda kirjeldati veel „Kuldvasikas“ peaaegu sada aastat tagasi.

Sõnadega „kõik peitu“ tõmbas Ostap Balaganovit kuuesiilust. Nad jooksid Mere puiesteele ja peitsid end keskerakonna valija poolt värskelt niisutatud puu taha.

„Võtke kaabud peast,“ lausus Ostap, „paljastagem pea. Kohe kantakse välja keha.“

Ta ei eksinud. Esimehe hääl ja möirgamine ei olnud veel vaibunud, kui täitevkomitee peauksele ilmusid kaks rässakat meest. Nad kandsid Ossinovskit. Üks hoidis kätest, teine jalgadest.

„Tema põrm kanti välja sugulaste ja sõprade kätel,“ kommenteeris Ostap.

Kui mehed olid leitnant Oleg Šmidti kolmanda, lolli poja välistrepile tassinud, hakkasid nad teda taktis õõtsutama. Ossinovski ise vaikis sinitaevast silmitsedes alistunult.

„Pärast lühikest ilmalikku matusetalitust…“ alustas Ostap.

Samal hetkel said mehed Ossinovskile paraja hoo ja inertsi sisse ning viskasid ta tänavale.

„…võttis muld surnukeha oma rüppe,“ lõpetas Bender lause.

Ossinovski plartsatas maha nagu kärnkonn. Kuid ta hüppas varsti püsti ja pani mööda Mere puiesteed uskumatu kiirusega punuma Riigikogu poole, kaldudes veelgi rohkem küljetsi, kui varem.

„Noh, jutustage mulle,“ lausus Ostap, „kuidas see kaabakas rikkus konventsiooni ja mis konventsioon see oli.“

Ja juttu jätkus kauemaks.

+ + + + + + +

Sankt-Peterburgi Kuurordi rajoonis toimus õigeusupühade puhul pidu armsa pealkirjaga „Sestroretski taplus“, kuhu tulid ka Putini poolt Venemaa-Aafrika foorumile kutsutud neegerartistid.

Laule „Kodumaast, kes kutsub kaevikust teda kaitsma“ ja muud sarnast kraami esitati tamtammide ja neegertantsijannade hüpete taustal. Organisaatorite nimesid ei viitsi ma eesti keelde tõlkida, nautigem originaalis: „муниципальный совет Сестрорецка, приход храма Тихвинской иконы Божией матери города Сестрорецка и казачья община «Невская сечь“.

Nagu selgitas õigeusukoguduse peapapp Vaimer (!), kes on ka endine rahvasaadik, pärast Venemaa-Aafrika foorumit tegeleb ta „õigeusklike aafrika kasakate salga moodustamisega“. Vaimer kutsuti lavale kasaka rõivais, talle kingiti mingi neegrimütsike ja vastavad kaunistused. Vaimer ütles, et „jätkab Vladimir Vladimirovitši loodud traditsioone“.

Kasakad ei olnud oma foorumites sellest jandist vaimustuses ja lubasid pöörduda kaebustega nii Venemaa kasakate seltsi kui ka presidendi administratsiooni poole.

Vaadake, seal kõik otsast peale on nii naljakas!!!  https://vk.com/video-26503846_456241618

Millegipärast meenutab nähtu ka meie eesti šõusid, kus kaitseväe sõdurite ees esinevad Sissi, Pärtelpoeg ja teised kuulsad eestlased.

Ivan Makarov

ИХ НРАВЫ: В центре Петербурга компания покалечила человека за просьбу не шуметь. Ряженые казаки-черносотенцы плясали вместе с чернокожими. В Белгороде дети убили свою бабушку мотыгой. Владелица гадившего в песочницу шпица пробила голову сделавшей замечание пенсионерке