Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

MEEDIAKROONIKLA: Kadrioru skandaal on „vene värk“ puhtal kujul. Postimehe lugeja leidis „rassismi“ isegi Vembu-Tembumaal. Venemaale pageb 3000 valget farmerit LAV-ist

11.08.2023

Peaminister Kaja Kallas väidab, et presidendi sisenõunik Toomas Sildam sidus vestlustes seaduste väljakuulutamise presidendi kantseleile raha eraldamisega. Siseminister Lauri Läänemetsa sõnul tuleks selliste süüdistustega pöörduda õiguskaitseorganite poole või oma sõnad tagasi võtta.

Ehk nagu Läänemets kaitses Narva tanki teisaldamisel deržaava toetajaid, väites vene meediale, et ta isiklikult siseministrina päästis venelased läbipeksmisest Isamaa eestlaste jõukude poolt ja ei lubanud linna lõhkeainetega eestlasi, nii kaitseb see sots ka praegu „vene värki“.

Kui „presidendi“ nõunik on Venemaa terrorivõimu ühe tugisamba ehk KGB minevikuga tegelane (nagu ütles KGB polgupoeg Vladimir Putin, endiseid luurajaid ei ole olemas), siis see räägib kõigepealt presidendi enda kohta nii mõndagi. Nagu öeldakse, kuningat hinnatakse tema kaaskonna järgi.

Kui Toomas Sildam oli T.H. Ilvese avalike suhete nõunik, toimus pronksiöö. Kui Sildam oli ERR-i „hall kardinal“, võeti ETV+ peatoimetajaks Venemaa kodanik, näidati vene sõjafilme ja kutsuti saatejuhtideks Venemaa telenäod.

See, mis toimub praegu EV presidendi niigi äralagastatud institutsiooni ümber, on puhtal kujul „vene värk“. Hiljuti avaldas Venemaa juhtkond arvamust, et Eesti on enda omariikluse ammendanud, et see ei ole enam iseseisev riik. Praeguse Eesti Vabariigi „esimese persooni“ ümber toimuv häbistab ja naeruvääristab eesti riiklust fataalselt. Tegemist on ideoloogilise diversiooniga – seni said Eestit venestava valitsuse tegelased hästi läbi nende poolt isegi ilma vastaskandidaadita määratud Kadrioru ametnikuga, kes oli murust madalam, luges lastele muinasjutte, sõudis paadiga, käis folkmuusika festivalidel ja degusteeris „Õnne 13“ Alma kõrvitsasalatit. Ja ei olnud ju midagi viga: Kaljulaidi kantselei aasta eelarve oli 5 miljonit, Kaljulaid küsis veel miljoni juurde, Karis selle sai ja 6 miljonile lisandus veel umbes miljon kompensatsiooni elektri ja turva- ning infotehnoloogiate eest. Aga küsiti juurde veel Austraalia reisi ja vastuvõtu jaoks.

Me võime ainult spekuleerida, mis tegelikult juhtus pidevalt valetava Kaja Kallase ja tema seaduste seni alandliku väljakuulutaja vahel, sest Karis kuulutas välja terve hunniku rahvavaenulikke seadusi korraga ja tema poolt oli ju kõik maffiasiseselt korrektne. Väike nurin automaksu puhul oli naeruväärne, pigem suitsukate, et näidata, et Kallase seadusi kinnitas mitte uimane marionett, vaid täiesti sõltumatu ja tõrgeski riigimees.

Asi on milleski muus. Kõige rohkem vajas niivõrd inetut tüli Eesti võimude kõrgeimates ešelonides Kreml.

SDE esimees, siseminister Lauri Läänemets ütles, et tal on raske uskuda, et presidendi kantselei võiks seaduste väljakuulutamisega kaubelda. “Pigem on siin midagi muud taga,“ arvas Läänemets.

Ja ongi midagi muud. Mina nimetaksin seda „vene värgiks“. Kuna riigis jäi tegemata lustratsioon, korraldavad „endised“ kommunistid ja KGB-lased selliseid operatsioone veelgi, seda eriti pikaks veniva sõja ajal.

Kuna „president“ kinnitab mitte ainult seadusi, vaid ka omaenda nõunike kandidatuure, siis ei saa isegi oletada mitte, nagu „tsaar“ ei teadnuks, mida „bojaarid“ korda saadavad. Ja Karis vastutab toimuva eest võrdsetel alustel Sildami, Jahilo ja teiste oma lähikondlastega.

Õigemini peaks vastutama, aga nagu näitab Venemaa rikkalik kogemus, „vene värgi“ puhul vastutavad ainult võimu poolt määratud patuoinad. Sama siin.

Ja loomulikult on süüdi ka Putini sõda ja „EKREIKE“ valitsus. Pluss põud ja ikaldus.

+ + + + + + +

Meie ühiskond on võõra kuritegeliku koloniaalse minevikuga samamoodi allasurutud, nagu sakslased omaenda Hitleri-minevikuga. Olukord viis selleni, et see suurrahvas on maamunalt kadumas. Meie „president“ käis lausa Veneetsias avamas „eesti“ paviljoni meie „koloniaalsest minevikust“, kus möllasid aafriklastest „eesti“ kunstnikud ja muud mudamudijad.

Meid on juba aastaid materdatud meie enda ajakirjanduses lugudega, kus mehi endale raja taga otsivad naisterahvad süüdistavad eestlasi selles, et eestlased vaatavad nende valituid mingi vale pilguga. Igal tühisel ettekäändel kirjutatakse sellest, missugused sallimatud rassistid Eestis elavad.

Eestlaste keele ja säilimise valvel vankumatult seisev Postimees tegi täna järjekordselt meie eesti sääsest aafrika elevandi. „Toimetuse poole pöördus tallinlane, kes märkas eelkõige lastele mõeldud Vembu-Tembumaal üht kohatut teksti,“ kirjutab leht.

Selliseid „tallinlasi“ (sedapuhku varjunimega Klaire) lisandus võrreldes pealekaebamise ajastu ehk vene okupatsiooniga jõudsalt. Vilepuhujate heaks töötab meil nüüd lausa riiklik programm ja pealekaebajate hulk on võimsalt kasvanud, millegipärast on nad peaaegu kõik sallijad ja puha liberaalid. Võrreldes nõukaajaga laienes kittumiseks sobiva „taristu“ baas – varem võis helistada automaadist või kirjutada kirja, nüüd aga on internett ja kõik selle piiramatud kommunikatsioonivahendid. Nüüd ka laisk hakkaks kaebama.

„Naise sõnul läks kõik üsna hästi ja lapsed said mõnusalt lõbutseda ning ei pidanud 31-kraadise kuumusega toas arvuti taga kükitama. Ühel hetkel jäi Klairele silma aga silt, mis teda häiris. „Läksime liumäest alla laskma ja seal oli õpetus, et kuidas võib ja kuidas ei tohi alla lasta. Kujutised olid tehtud musta värvi kriipsujukudest ja selle kohal seisis markeriga kirjutatud lause „Kehtib ka valgetele!“,“ kurdab rahvusleht.

Ei tea küll, miks huumor ajas „Klaire“ harja punaseks. Võib-olla ei olnud ta „valge“ ja teda ärritas, et need mõnud on mõeldud ka „valgetele“? Mina näiteks kirjutaksin sama teksti juurde eestikeelsele „Fanta“ reklaamile, kus kaks neegrit joovad seda solki. Igaks juhuks, sest mõni võib ju arvata, et pissivärviline keemiline vedelik on mõeldud ainult meie kallitele külalistele.

See rassiparanoidaalsete vilepuhujate vohamine Eestis hakkab juba hirmu nahka ajama. Nad on ise kõige ehtsamad masohhistlikud rassistid, kes otsivad kõikjal midagi kurja. Ilmselt on nad kõige algelisemad skandalistid, kellest pole asu ei korterinaabritel, kooliõpetajatel ega poemüüjatel. Kõikjal leiavad diskrimineerimist ja korraldavad skandaale – ka meedias. Ka oma lastega liumäele minnes.

Ja poolriiklik Postimees avaldabki sellist jama, mis ei kõlbaks vallalehtegi.

+ + + + + + +

Euroopa Liidu poolt toetatavas putinisõbralikus LAV-is, kus nagu teada toimub valge elanikkonna genotsiid ja teostatakse allesjäänud valgete farmerite võikaid rituaalmõrvu, on asi muutunud selliseks, et buurid hakkasid pagema… Venemaale.

Tveri oblasti Bologovski rajooni Poretšje küla lähistel pandi 4. augustil maha Afroküla (Афродеревня) nurgakivi. Ehituse avamisele tulid regiooni juhid, Venemaal tegutseva Aafrika rahvusvahelise kongressi esindajad, aafriklaste kogukondade ja diplomaatilise korpuse liikmed.

„Me kavatseme luua Venemaal 30 kolooniat afrikandride (eurooplastest buuride) jaoks, kes on otsustanud emigreeruda Aafrikast Venemaale. Need on euroopa farmerid, kes palju aastaid tagasi kolisid Aafrikasse. Paljud neist võtsid nüüd vastu õigeusu ja kolivad Venemaale, kuna nendele on meeltmööda meie riigi traditsioonilised pereväärtused,“ ütles Afroküla avamisel Euraasia rahvusvahelise ülikooli esindaja, Aafrika rahvusvahelise kongressi peaesindaja Konstantin Klimenko.

Esialgu on plaanis ümber asustada 3000 afrikandrit, 1. septembril avatakse nende jaoks vene keele kursused. Buurid hakkavad ka ise ehitama maju, avavad ettevõtted, lasteaiad, medpunktid jne.

Vaevalt et oma kodudest pagendatud valged töörügajad tahaksid oma uues elukohas näha neid surmaga ähvardanud Aafrika põliselanikke ja ka idiootidest võrdsuslasi.

Ivan Makarov