Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

MEEDIAKROONIKLA: Postimees muretsegu laste sandistamise, mitte politikaanide südame pärast. Riisalo nr 2 „Signel“ on olemas teisik. Leedu juudikogukonnal on oma „Jakobson“. Kallis Ženja, on ju eestlased joodikrahvas? EPL kui Venemaa toetaja väärib ka põlgust. Vähemalt 247 noahoopi

-
20.06.2023
Võitlus koalitsiooni eriti selge sihi eest

Eile hommikul algas riigikogus maratonistung, kus menetletakse ära kõik usaldushääletusega seotud seadusemuudatused. Ennustuste kohaselt võib istung kesta kuni 80 tundi.

Seoses sellega avaldas Postimees naiivse küsimuse: „Maratonistungi hirmud: kui keegi saab infarkti, kas juhatus võtab vastutuse?“

Millal on meie oravariigis keegi võimulolijatest millegi eest vastutanud? Kas Mihkelson vastutas oma väikeste laste pornopiltide eest? Kas Siim Kallas vastutas Põhja-Eesti panga ja VEB-fondi haihtunud kümnete miljonite eest? Kas Pentus-Rosimannus vastutas Autorollo ja iseenda upitamise eest europalati ulmelisele palgale? Kas Kersna vastutas testidele kulutatud miljonite eest? Kas Kaja Kallas vastutas valimiseelse totaalse valetamise eest? Kas Eesti 200 vastutas Lehtme eest? Kas Lehtme vastutas eestlastelt ukraina laste heaks väljameelitatud miljonite eest?

Missugusest vastutusest räägib Postimees meie parlamendis võimutsevate sodomiitide puhul? Miks peaks neid huvitama kellegi süda, kui nende jaoks on prioriteet ja inimõigus anaalne seks ehk igamehe perse? Miks peaksid nad vastutama kellegi infarkti eest, kui nende ees seisab tunduvalt humaansem ülesanne – õpetada lastele lasteaias ja koolis kohustuslikus korras pedendust ja lõigata ning mürgitada hormooniga alaealisi „soomuutmise“ operatsioonidel?

Keda huvitab elatanud eestlaste süda, kui saab avalikult ja mõnuga sandistada noori terveks nende ülejäänud eluks?

+ + + + + + +

Veel üks visuaalne tähelepanek meie lugejalt, mis laekus aadressile ivan.makarov@riigikogu.ee:

„Seekordne kiri on ajendatud teie viimase meediakroonikla pildist “pildil ei ole Signe Riisalo“. Seda olevust (ma ei tea, kas ta on endale juba soo valinud) tuleks otsida SinCityst, kus ta esineb Kevini nime all. Kui vaadata neid karaktereid, siis tundub, et kogu see valitsus ongi üks SinCity. Kes teab, kes valitsusest järgmisena SinCitys oma tõelist palet näitab, jääme ootele.

Lugupidamisega,

Jaanus Kivi.

Aitäh härra Kivile, tänu kellele tunneme me nüüd lisaks Läänemetsa teisikule ka Riisalo nr. 2 „Signe“ teisikut.

+ + + + + + +

Balti riikidel on palju kattuvusi nii ajaloos, suurtes kui ka väikestes asjades. Näiteks ka juudi kogukondade tegevuses, kes ei avalda näiteks kunagi oma hõimukaaslase Idel Jakobsoni, Jevgeni Prigožini ja teiste veriste kurjategijate hukkamõistu, ei tauni okupeeritud Palestina territooriumi edaspidist täisehitust, aga leiavad see-eest põhjuse kritiseerida rahvaid ja riike, kus nad ise elavad, ja esitada seal igasuguseid nõudmisi ja ultimaatumeid.

Veel üks ühisjoon: tuleb välja, et ka Leedu juudikogukonna esimees on naisadvokaat, nagu seda on Eestis Alla Jakobson.

Baltija.eu ja ru.delfi.lt teatavad, et „Leedu juutide kogukond kutsub üles kõrvaldama mälestusmärki Ukmergės“.

Väljaanded teatavad: „Leedu juudikogukonna esinaine advokaat Faina Kukljanski külastas Ukmergėt, kus avaldas juudi kogukonna soovi koristada mälestusmärk juutide tapjale Juozui Krikštaponiusele. Kukljanski ja Ukmergė juudikogukonna esimees Arturas Taicas kohtusid Ukmergė linnapeaga Darijus Varnasega.

Tähelepanuväärne, et jutt käib leedu partisani Juozui Krikštaponiuse väidetavatest kuritegudest Valgevenes. Argumentidele, et leedu metsavend sõdis Leedu okupantidega metsades ja ei eristanud okupante rahvuse järgi, vastas Kukljanski, et inimesi tapnud isikule ei tohi püstitada mälestusmärke.

Tõsiselt? Jekaterinburgi üks tuntumaid sümboleid on mälestusmärk punasele timukale  Jakov Sverdlovile, juudile, kes osales „punase terrori“ ja tsaariperekonna tapmise planeerimises, organiseeris kasakate genotsiidi 1919. aastal, mille ohvriks langes üle miljoni inimese, sealhulgas tuhanded naised ja lapsed.

Kukljanski süüdistas ka kohalikku leedu politseid koostöös vandaalidega, kes sõidavad ATV-dega mööda kohaliku juudikalmistu haudu, hauakivid on täis kritseldatud „Z“ tähti ja kalmistu on halvas seisus, kõikjal prügi. Süüdi on muidugi antisemiitlikud linnavõimud, mitte kohalik juudikogukond, kes just nii suhtub oma kalmistusse.

Advokaat esines huvitava süüdistusega ka Leedu politsei aadressil: „Raske uskuda, et politsei, kellel on olemas kaasaegsed vahendid kuritegude avastamise jaoks, ei saa tuvastada seal sõitvate ATV-de omanikke, kuna selliseid sõidukeid ei ole palju, neid võib leida kummimustri järgi ja positsioneerida nende omanike telefone. Mooduseid on piisavalt, ja tekkib küsimus, et äkki nad (politsei) meelega nii käituvad,“ väitis Kukljanski, kes on ilmselt liiga palju vaadanud „CSI“ ja „След“ tüüpi filme.

Tähelepanuväärne, et „juudikogukonnad“, mis ühendavad vaid murdosa kohalikest juutidest, ei esine protestidega Putini kuritegude vastu Ukrainas, kuid jätkuvalt norivad tüli Venemaa ja Valgevenega piirnevate väiksemate riikide võimudega.

Miks just see aeg tundub nendele niivõrd sobiv?

+ + + + + + +

Järjekordne vihakõne eestlaste vastu Delfis: kuidas muidu saab nimetada pealkirja „VILJA KÜSIB / Jevgeni Ossinovski, kas eestlased on tõesti joodikrahvas, kes ei saa ilma viinata pidutsetud?

Vilja (tõenäoliselt Kiisler, mitte Laanaru ega Kullikas) vahendab: „Värske uuring näitab, et joomisega on kehvad lood. Alkoholist põhjustatud haigustesse ja joobes juhtunud õnnetuste tõttu suri eelmisel kokku 845 inimest. 2022 aastal jõid eesti elanikud aastas keskmiselt 11,2 liitrit absoluutselt alkoholi. Aga tited ju ei joo ja paljud inimesed ei võta tilkagi suu sisse, nii et kes joob, joob palju rohkem kui see keskmine näitaja. Kas oleme tõesti joodikrahvas?“

See „eestlaste kui joodikrahva“ personaalse küsimuse arutamine justnimelt sotsi Jevgeni Ossinovskiga ei näe nüüd küll kõige poliitkorrektsem välja.

Jääb loota sellele, et härra Ossinovski kui intelligentne ja hea huumorisoonega inimene korvab nende omaduste puudumist võõrustajal.

+ + + + + + +

EPL-Delfi avaldas juhtkirja „Venemaa toetajad väärivad põlgust“.

Tundmatu kollektiivne autor kirjutab: „Piinlik, väga piinlik, Alexela. Nagu Eesti Päevalehe eilne uurimus kajastas, ajasite Venemaaga rahumeeli äri viimase hetkeni ja kõiki võimalusi ära kasutades. Gaasist naftasaaduste veoni, teie abiga sai Venemaa sõjamasin raha, millega oma tapjaid ja vägistajaid Ukrainas toita ja relvastada.“

Pealkiri on muidugi õiglane, ka näiteks Delfi enda suhtes, kes toetas Venemaad nn Prigožini infooperatsiooniga Riigikogu valimiste ajal, aidates maha suruda eestimeelsed jõud ja toetades Kremlit selle loomulikus soovis põlistada Eesti ajaloo suurimast venestajast reformierakonna võim ning lagastada jäädavalt ära eestlus ja rahvusriik.

Delfi kui Kremli poliitika toetaja väärib jah põlgust.

Aga kas Eesti 200 ei toeta siis Venemaad, lubades jätta eestlastele pastlad ja kandle? Kas lehtmepoolne sahkerdamine Ukraina lastele kogutud rahadega ei olnud Ukraina abistamise kompromiteerimine ja vesi Venemaa genotsiidi veskile? Kas meie uurimisorganid ei toeta Venemaad sellise Putini agressiooni toetava tegevuse puhtakspesemisega? Kas Alar Karis ei toeta Venemaad, jagades ordeneid Ukrainat ja eestlasi sõja ajal paljaksvarastanud isikutele? Aga Venemaale droonidetailide tarnijad Eestist? On nad juba vanglas? Aga Kaja Kallase valitsus, kes eraldas miljoneid Kremli jutupunktide jätkuvaks edastamiseks Eesti venekeelses meedias, kuhu kogunesid Venemaalt siia siirdunud liberaalimperialistid? Aga Venemaa kodaniku poolt juhitud eesti venekeelses riigitelevisioonis lakkamatult esinev Toom ja ka stuudiokülalisest „Koos“ esindaja, rinnal loosung „Vabadus Petersonile“? Aga Eestis ukraina põgenike pähe võõrustatud putinistid, kelle kuritegudest võib leida palju huvitavat „MIROTVORETSI“ saidilt? Täiesti konkreetsed „roheliste mehikeste“ abistajad?

Võrreldes sellega on Alexela köömes, patuoinas, kellele tähelepanu juhtida. Samasugune mölakas nagu teisedki, keda on otsustatud ohvriks tuua.

+ + + + + + +

Ja vahelduseks, küll mitte kõige meeldivamaks, uudis Venemaalt: nagu teatas täna, 20. juunil Moskva prokuratuur, on Savelovski kohtusse saadetud oma kallima noaga tapnud 34-aastase mehe kriminaalasi.

Tragöödia juhtus 3. jaanuari hommikul korteris Polina Ossipenko tänaval, kus ülalmainitud mees läks tülli oma samuti 34-aastase armsamaga ja lõi teda kaela ja keha piirkonda 15-sentimeetrise noaga vähemalt 247 korda.

Äkki antakse niivõrd hinnalisele tüübile armu ja saadetakse pussitama ukraina lapsi, keda tüssas omakorda meie „Slava Ukraini!“

 

Ivan Makarov