Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

MEEDIAKROONIKLA: Terevisioonis räägiti täna venekeelsest elanikkonnast ja lutikate rohkusest. Jüri Ratas sai ühtäkki nägijaks ja märkas Toomi. Eesti poputab vägivaldset mustanahalist rassisti?

03.10.2023
Yana Toom soovitas ETV-le “vallandada Troitski ja palgata Solovjiov”

Postimehes ilmus lugu „PLATS PUHTAKS / ETV+ peatoimetaja: vaatame lähipäevil üle filmide ja sarjade nimekirja“.

Kas peatoimetaja ei vaatagi filmide ja sarjade nimekirju enne eetrisse paiskamist? Milles tema töö siis üldse seisneb?

Pildil kolm inimest, ja nendest kahest oleks pidanud juba ammu platsi puhtaks lööma. Tegelikult mitte platsile lubamagi, sest ETV+ peatoimetaja Jekaterina Taklaja on Putini alam ja juba aastaid näitab eesti raha eest ostetud Venemaa sõja- ja šovinistlikke seriaale ning tegi kanali stuudiost Yana Toomile teise kodu. Ta palkas isegi Putini mõjuagendi Karasjova, kes tegutses seal mitu aastat ja kes lasti nädalapäevi tagasi lõpuks lahti, kusjuures üritati see saladuses hoida. Uued Uudised aga kirjutasid sellest samal päeval, ja alles nüüd oldi sunnitud teatama rašisti vallandamisest Postimehes. Ime, et veel 75-ks aastaks ei salastatud.

Kui aga vaadelda Kremli propagandistide vohamise fenomeni EV riigikanalis, siis peaministri pereliige ajab ju lausa verist äri Venemaaga, aga meie riigitelevisiooni Venemaa kodanikust juht ei tohi?

Muide, sugulastest – hea küsimus, miks rahvuslikult meelestatud Isamaa pole ETV+ kui Kremli propagandatoru teemat kunagi üles tõstnud. Kunagi suhtlesin ühe Isamaa vana liikmega, kes rääkis, et ETV+ juht (endine Raškina) on tema poja või muu sugulase naine. Vist oli juttu Isamaa aktiivsest poliitikust Paul Taklajast, aga seda ei saa kinnitada, sest informatsioon ETV+ juhi kohta on internetis kahtlaselt napp.

ERR-i juht Roose on aga soodustanud ERR-is kohutava maailmavaatelise kreeni, lasi riigikanalil muutuda kollaseks, jõudes kogunisti Anu Saagimi palkamiseni, ja sõi välja väärikad tegijad, nagu näiteks Urmas Vaino, kes julges nõuda ERR-i esimehe ausaid valimisi, ehk rohkem kui ühest (Roose) kandidatuurist.

Nagu kunagi ütles Rein Lang ERR-i kohta, „kogu see jõuk tuleks laiali peksta“ ja alustada nullist. Muidu muudkui uuritakse teineteise sugupuid, genitaale, palgatakse joodikutest kloune ja tehakse Putini propagandat.

ETV näib täiesti lootusetu: täna Terevisioonis tutvustati uut ETV saadet kahe saatejuhiga – üks on venelane ja teine kogu aeg rõhutab eetris, et on juut.

Isegi uued ETV saated peavad juba eos olema tiblastatud ja yanatoomistatud: kahest eestlasest, kogunisti Meelis Oidsalust, röökis seal üle – ülla-ülla – Yana Toom – ja oma menstruatsioone ja suguelu erinevate neegritega ERR-i meedias kirjeldanud Maxima Sveta.

Ja muidugi see ETV-le ainuomane geniaalne järjestus ja teemaarendus: lõppes venekeelse elanikkonna probleemile pühendatud saate tutvustus, kus räägiti venelaste rohkusest, ja kohe kuulutati välja, et Pariisis on palju lutikaid, lausa lutikauputus, eriti ühiskondlikus transpordis. Ja järgnes reportaaž Prantsusmaalt, kus räägiti lutikatest.

Minge Bologne metsa, amatöörid.

+ + + + + + +

Täna ilmus Postimehes intervjuu Jüri RatasegaEesti poliitikas ei saa tegutseda need, kes on reaalselt riigi vastu“.

No saavad ikka küll, ja tegutsevad aastakümneid, kusjuures ka härra Ratase enda tiiva all.

„Pärast Keskerakonna esimehe kohalt lahkumist räägib Jüri Ratas intervjuus avameelselt, milline „sangpomm jala küljes“ oli koostööleping Ühtse Venemaaga, milline Yana Toomi väljaütlemine on teda enim haavanud ning heidab kinda erakonna juhiks valitud Mihhail Kõlvartile, kelle juhtimise all ähvardab erakonda veel suurem toetuse kaotus ja isegi lõhenemine,“ kirjutab Postimees.

Ma ei hakkaks siin loetlema, millised keskerakonna poliitikud on pidevalt ja reaalselt tegutsenud eesti riigi vastu – neid on palju, ülejäänud on enamuses lihtsalt varganäod. Ma nüüd tõesti ei usu, et härra Ratas kui erakonnajuht ei saaks vältida piinlikku ja alandavat olukorda, kui tema parem käsi on aastaid olnud vastik kremljad.

Ka „sangpommiga“ jalas keksis Jüri Ratas üllatavalt osavalt ja kõrgele, olles ka peaminister.

See intervjuu meenutab vana vene ütlust, et pärast kaklust rusikatega ei vehita. Aga annab Ratasele kindlasti rohkem šansse eurovalimistel Toomi vastu.

Püssi põõsasse visanud keskerakonna endine esimees ei ole mitte tagantjärgi tark, vaid temale lihtsalt ei maksta enam palka eestlastevihkajate ees lömitamise eest. Nii lihtne see ongi.

+ + + + + + +

Eesti koolitüdruku vägistamise eest neli aastat heas eurovanglas saanud sudaanlane Muhammad Ibrahim Uthman on taas kohtupingis – nüüd vägivallatses ta kaasvangide ja vangivalvurite kallal. Sellest teatab Delfi.

Aga kas meediale ja kohtumõistjatele ei tulnud korrakski pähe, et tegemist on vägivaldse rassistiga? Ilmselgelt ei salli ta valgeid inimesi. Muudkui vägistab neid, peksab ja ähvardab ära tappa.

Kui keegi oleks sellelesamusele kriminaalile Muhammad Ibrahim Uthmanile tema sigaduste eest pasunasse andnud, tõuseksid meie peavoolumeedikud otsemaid tagajalgadele: et valged rassistid andsid neegrile peksa. Kuidas nad julgesid!? Oleks kohale lohistatud mingi õiguskantsler Ülle Madise, kes uuriks, kui palju loomuliku valguse luumeneid jõuab läbi võrestikku kaabaka kambrisse.

Miks see looduseime ei ole veel Sudaanis, miks me teda toidame ja miks ta koormab siinset kanalisatsiooni?

Ivan Makarov