Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

MEEDIAKROONIKLA: Uskumatu! Kas tõesti lekitas KaPo salastatud dokumendid „vene maailmale“, et selle agendid saaksid kaevata Eestit ÜRO-sse?

04.10.2023

Täna avaldas „vene maailma“ portaal baltija.eu loo „Aivo Petersoni salatoimikust“, millele on lisatud Eestis aastakümneid tegutseva KaPo figurandi Oleg Besedini telekanali poolt vändatud ja avaldatud video, milles Eestist põgenenud Peterson-Krõlovi kaasosaline Oleg Ivanov üle tunni aja pajatab KaPo „saladusest“.

Tutvustuses on kirjas:

„KaPo on salastanud süüdistusakti Aivo Petersoni ja veel kahe süüdistatava Andrei Andronovi ja Dmitri Rootsi vastu. Õiguslased, kes valmistavad ette Pribaltika vanglate poliitvangide asja arutamiseks ÜRO inimõiguste komitees, edastasid Oleg Ivanovile Eesti prokuratuuri ja KaPo süüdistusakti selle avaldamiseks massiteabevahendites. Ivanov avaldab ja kommenteerib KaPo salastatud süüdistusakti selleks, et Pribaltikumi iga elanik saaks iseseisvalt tutvuda ja teha oma järeldused sellest, millele KaPo ja Eesti prokuratuur ehitavad üles oma süüdistused Aivo Petersoni süüdimõistmiseks riigireetmises. Tuletame meelde, et see on üks Eesti kriminaal- penitentsiaarse koodeksi üks raskemaid paragrahve, mis näeb ette karistust kuni eluaegse vabadusekaotamiseni.“

See on tõesti muljetavaldav, et KaPo ja prokuratuuri „saladokument“ lekitati putinistlikele agentidele, kes saatsid selle omakorda avaldamiseks Eestist pagenduses olevale Oleg Ivanovile.

Härrased, kas te ei tahaks lekitada ka näiteks VEB-fondist nelikümmend miljonit välja võtnud isiku nime? Kui lekitada, siis juba lekitada!

Ivan Makarov

ИХ НРАВЫ: в России мусульман кормят халяльной свиной колбасой «Мусульманская»