Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

MEEDIAVALVUR: pedofiili karm elukool, paraku mitte Eestis

-
09.07.2024

Agressorriigi Venemaa elanikud kannatavad praegu äärmiselt ebameeldiva nähtuse tõttu, millega on lähedalt tuttav kogu Euroopa: nende meid rikastavate kultuuride esindajad, kus pole küll ei teadlasi ega heliloojaid, pakivad rahvatava kohaselt oma naisi pealaest jalatallani musta rüüsse ja ründavad lohutuseks seksuaalselt eurooplaste naisi ja lapsi.

Kuna Venemaal on palju noori vene mehi saadetud tapatalgutele Ukraina rindele, jäid nende pered kodus kaitseta ehk rohkearvuliste immigrantide meelevalda.

Täna teatavad rohked Venemaa väljaanded juhtumist Orenburgis: „Puhkajad Orenburgi supelrannal peksid läbi kaks pedofiili, kes pildistasid tüdrukuid“.

Kaks sissesõitnut Usbekistanist – isa ja poeg – lõid supelrannal päise päeva ajal külge väikestele koolitüdrukutele ja salaja filmisid kohalikke lapsi. Üks emadest tõstis häiret, märgates, et võõrad mehed pildistavad tema tütrekest. Naine kutsus oma mehe appi ja helistas ka politseisse. Lapse isa läks pedofiilidega asju klaarima.

Lapsevanemaga liitusid ka teised rannas puhanud mehed. Noorem pedofiil andis peatselt alla ja kuulekalt sõi talle suhu topitavat mudast liiva, kuid vanem džigitt hakkas nördinud vanematega kaklema, sai naha peale ja oleks äärepealt ära uputatud.

„Lapsi pildistada armastavad isikud said avalikul supelrannal käitumise õppetunni, misjärel anti nad üle politseile,“ kirjutab Eestis keelatud Kremli infoportaal Regnum.

Meil Eestis tehakse kõike palju tsiviliseeritumalt. Reformierakondlane Marko Mihkelson pildistas oma kasutütrekeste paljast jalgevahet mitte avalikult, vaid diskreetselt perekonna ringis, laste ema nõusolekul. Ja sallivad eestlased ei tulnud piltnikule kallale, nagu mingid metslased, vaid kutsusid Mihkelsoni õigustamiseks ja kiitmiseks telesaadetesse, valisid Riigikogu komisjoni etteotsa ja tahtsid delegeerida kogunisti Euroopa Parlamenti.

Kusjuures leidus ehmatavalt palju inimesi, kes ka andsid selleks oma hääled.

Need ei olnud usbekid, need olid eestlased.

Ja seda riigis, kus valetajad, vargad ja perverssuste seadustajad armastavad rääkida normaalsete inimeste „parketikõlbulikkusest“.

Häbi ei ole, rahvas?

Ivan Makarov

video sisaldab leksikat: