Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

MEEDIAVALVUR: Reformierakond, SDE ja Eesti 200 on vägistajate ja pedofiilide maaletoojad

-
03.07.2024
Wend Aafrikas (kuvatõmmis)

Kui valitsev libeoraalne koalitsioon Eestis vassib, et nagu oleks vaja jätta agressorriigi kodanikud ilma nendele täiesti põhjendamatult antud õigusest valida siin koos Putiniga eestlastele kamandajateks ka kõlvarteid, toomisid, tšaplõgineid ja krõlov-petersone, ja samas kõik nad on ju „meie inimesed“, siis Delfi jättis jälle sõnaõigusest ilma eestlased, aga andis samas asjas sõnaõiguse venelastele.

Eesti Ekspress avaldas loo Eesti kohtu kui „maailma kõige humaansema kohtu“ uuest otsusest: „Taksoteenuse pakkuja ei vägistanud last, vaid ostis seksi“.

„Harju maakohus mõistis Kameruni kodaniku Achwe Yengo Bill Arnoldi (31) alaealise grupivägistamise süüdistuses õigeks. Mees jäi süüdi lapselt seksi ostmises ning laste kallutamises uimastite ja alkoholi tarvitamisele. Juunis jõustunud kohtuotsuse kohaselt peab Arnold istuma neli aastat vangis. Seejärel saadetakse ta riigist välja ega tohi seitse aastat oma jalga Eestisse tõsta. Õigusemõistmine Arnoldi üle toimus suletud uste taga. Viidates juhtumi delikaatsusele, keeldus prokuratuur Ekspressile ütlemast isegi seda, mis ajast ja mis asjaoludel kurjategija Eestis üldse viibis ja mida ta siin tegi. Vahi alla võeti Arnold eelmise aasta jaanuaris ja nüüd on tema elukohaks Tallinna vangla. Äriregistri andmetel asutas Arnold juba 2018. aastal toitlustamisega tegeleva codz OÜ. Ettevõte oli registreeritud Tallinnas Mustamäel. Kas kamerunlase toitlustamisäri käivitus, pole teada. Küll aga andis Narva linnavalitsus 2020. aastal codz OÜ-le välja tähtajatu taksoveo loa. Luba kehtis Narva linnas. Seega on tegemist teadaolevalt juba kolmanda taksoteenust pakkunud Aafrika mehega, kes on viimastel aastatel Eestis seksuaalkuritegude eest süüdi mõistetud,“ kirjutab Delf-EE.

Ei saa nüüd üldse aru: kui jutt käis alguses „grupivägistamisest“, siis kas last vägistasid Ahve, Yengo, Bill ja Arnold korraga? Nad on siis kõik erinevad inimesed? Või on see Ahve Yengo Bill Arnold ikkagi ühes tükis „inimene“, aga vägistas terve grupi eesti lapsi ära ja siis andis lohutuseks raha? Ja kas see on jälle juhus, kui asjaolud on salastatud 75-ks aastaks, nagu vana Siimu pangavembud?

Eestlaste arv kogu aeg kahaneb, meil sünnib aina vähem lapsi, keda me ei hoia ega kaitse üldse. Et ükshõik mis Ahve Aafrikast võib siia tulla ja pilastada meie lapsi. Kas Aafrika kohutavates külades (ETV-s Priit Kuuse uhhuuduuris näidati sellist sipelgapesasarnast inimprügimäge ehk slummi paar päeva tagasi) elavad mingid miljonärid, et tulevad viie rikkaima riigi hulka kuuluvasse e-tiigrisse Eestisse, et osta meie lastelt seksi juhul, kui ei saa neid tasuta ära vägistada?

Delfi-EE keelas eestlastel seda lugu kommenteerida, venekeelses Delfis aga on kommentaarium lahti. Nii et Eestis on meie laste seksuaalse puutumatuse kohta teemal lubatud sõna võtta ainult venekeelsetel elanikel, eestlased aga ei võigi kommenteerida. Eestlastel pole nende kodus võrreldes teistega sõnaõigustki?

Siin mõned Eesti vene elanike kommentaarid:

„Black Lives Matter!“

„Tuleks EKRE juba kiiremini võimule ja saadaks kõik tagasi nende Katmanduusse!“

„Saata koju, keelata sissesõit Euroliitu, aga mitte raisata raha värdja ülalpidamisele vanglas!!!!!“

„Saata ta sinna, kust ta tuli“

„No küll on meie kohtud humaansed pedofiilide vastu! Kui näiteks kohtuniku tütart oleks vägistatud ja narkot täis topitud, saaks 10 aastat vanglat, aga praegu on siis hoopis teine asi, jah? Kuidas need taksojuhid Eestisse sattuvad, miks antakse nendele elamis- ja töölube, miks??? Meil on omalgi taksojuhte massiliselt, kõigile tööd ei jätku!!!“

Reformierakond, SDE ja Eesti 200 koos nende immigratsiooni- ja kohtusüsteemiga on antud juhul Kameruni pedofiili kaasosalised.

Kauaks meil lapsi jätkub?

Ivan Makarov