VIDEO Meeleavaldustel osalenud Julia tõi EKRE poliitikutele tänupannkooke

Eesti, Video,
- Updated

Tallinlanna Julia küpsetas Riigikogu Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsiooni liikmetele tänutäheks sada pannkooki ja tõi need ka Toompea lossi kohale.

Tänu pälvisid rahvuskonservatiivid selle eest, et nad olid ainsad, kes tulid ära kuulama, mis Toompea lossi ette meeleavaldusele kogunenud inimestel mureks on.

„Ma olen poliitikakauge inimene, ega tunnegi kõiki, aga kui nad tulid meiega suhtlema, sain aru, et need inimesed muretsevad ja hoolivad, nad olid nõus ära kuulama ja küsimustele vastama, see on väga tähtis,“ rääkis Julia EKRE poliitikutest.

Praegu kodune Julia ise osales meeleavaldusel iga päev ning tegi pannkooke ka sealsele rahvale, kellega sai nende päevade jooksul üheks pereks.

„Seal netsi seaduses on nii palju momente, mis panevad muretsema, seal on palju vastuolusid meie inimõigustega,“ rääkis Julia. Teda teeb murelikuks ka see, et kuigi meil valitseb pikalt pandeemia, siis keegi ei pöördu rahva poole selgituste või rahustustega, vahendatakse vaid külma statistikat.

Veel pani ta tähele, et meedia ja reaalsus on täiesti erinevad asjad.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused