Migratsiooni olemus üheainsa ukrainlase näite varal

Eesti,
- Updated
©Uued Uudised

Harva saab mõne nähtuse üheainsa uudise põhjal nii hästi kokku võtta kui alljärgnevas BNS-i uudises.

Politsei saatis riigist välja Eestis ebaseaduslikult töötanud ning joobespäi autoroolist tabatud ukrainlase.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Põhja prefektuur viis pühapäeval läbi illegaalimenetluse 1983. aastal sündinud Ukraina kodaniku suhtes, edastas prefektuur. Mees tabati päev varem joobespäi autoroolist. Menetlustoimingute käigus selgus, et mees töötas Eestis ilma seadusliku aluseta ning tema viisa saamise alus on juba möödunud aasta augustis ära langenud.

Mehele tehti ettekirjutus riigist lahkumiseks ning talle kohaldati sissesõidukeelt pooleteiseks aastaks. Samuti alustati väärteomenetlust mehe tööandja suhtes.

Niisiis seadis ukrainlane purjuspäi ohtu kaasreisijad, viibis riigis illegaalselt ehk eiras Eesti seadusi, siin oli olemas tööandja, kes võttis illegaali tööle, ja kahjuks ei suutnud riik jälgida seda, et viisa aluse äralangemisel välismaalane riigist lahkuks.

Siseministeerium küll karmistab minister Mart Helme juhtimisel sisserändega seotud seadusi, kuid vastutöötamine migratsiooni piiramisele on tugev, eriti osade ettevõtjate ja liberaalse mõtteviisiga inimeste poolt, mis lubabki illegaalidel riigi turvalisust kõigutada.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused