Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Mihkel Raud: ma olen halb poliitik, läbikukkunud poliitik

07.06.2016
Riigikogu valimised. SDE valimispidu, sotsid.

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna (SDE) liikmena riigikokku valitud Mihkel Raud avaldas Delfile, et lahkub poliitikast.

Kui veel esmaspäeval vastas Raud BNS-i küsimusele, kas vastavad tõele kuuldused, et ta plaanib riigikogust lahkuda, et tal pole sellel teemal midagi öelda, siis päev hiljem Delfiga suheldes pakatas Raud avameelsusest.

“Asi ei ole ei riigikogus ega poliitikas ja kõige vähem on see SDE-s. Põhjus on minus endas. Ma ei ole riigikogus ega riigikogu poliitikas kuidagi pettunud, olen pettunud iseendas. Vaatamata tõsistele pingutustele ning siirale soovile ja usule seda tööd armastama hakata, ma lihtsalt ei suutnud seda teha. Olen otsustanud lahkuda riigikogust ja ka SDE-st, et hakata sügisest taas TV3-s tegema oma jutusaadet „Kolmeraudne“,” ütles Raud Delfile.

“Eesti ühiskonnas on praegu vaja esitada küsimusi ja neid ma arvan end oskavat esitada. Tahan meid esitada mulle sobivatel tingimustel. Minu soov ühiskondlikus debatis osaleda on jõulisem kui kunagi varem, seda enam, et meie ühiskonnas on toimumas lähiaastatel märgilised valikud. Ma olen halb poliitik, läbikukkunud poliitik ja mul on oma valijatele antud lubadusi võimalik täide viia sellest süsteemist lahkudes,” lisas Raud.

BNS

FOTO: PM/Scanpix