Mikseri välisministeerium turgutab Pagulasabi MTÜ-d lasteaialastele pagulasteemalist ajupesu tegema

Eesti,
©Andres Putting/Ekspress Meedia
Sven Mikseri ajal on välisministeerium muutunud olematu välispoliitika ja globalismi kohaks.

EKRE on oma majandusprogrammis ära märkinud, et Eesti riigi arenguks tuleb lõpetada globalistlik-multikultuursete MTÜ-de nuumamine riigi rahaga, mis tuleb suunata hoopis oma rahva heaolusse ja majandusarengusse.

Üks näide ideoloogilisest rahajaotamisest. Välisministeerium eraldas 2017. aasta 27. veebruaril Eesti Pagulasabi MTÜ-le järgmised summad: “Arvesseminev summa 2017: 35,955.00 EUR”; “Arvesseminev summa 2018: 28,764.00 EUR” ja “Arvesseminev summa 2019: 7,191.00 EUR”. Toetussumma kokku on 71 910 eurot.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Selgitused: koostöövorm – kahepoolne; tegevusvaldkond – maailmaharidus, teavitamine; panustaja – välisministeerium; elluviija doonorriigi VVO/Eesti Pagulasabi MTÜ; protsent – 100%; tegevuse staadium – käimasolev; sihtriik – Euroopa, regionaalne/riikideülene;

Projekti nimi „Avatud algus: Eesti lasteaedade valmisoleku tõstmine rändetaustaga laste vastuvõtmisel ning kultuuriliselt ja usuliselt mitmekesise ja salliva õpikeskkonna toetamisel”.

Kirjeldus: “Projekti eesmärgiks on Eesti lasteaedade valmisoleku tõstmine rändetaustaga, kitsamalt pagulasstaatusega, laste vastuvõtmisel ning kultuuriliselt ja usuliselt mitmekesise ja salliva õpikeskkonna toetamisel. Selleks: (1) kutsutakse kokku ümarlaud, (2) moodustatakse seitsmest lasteaiast koosnev õpivõrgustik, (3) viiakse läbi 7 kohvis kohtvisiiti õpivõrgustikus osalevatesse lasteaedadesse, (4) korraldatakse õppereis Soome, (5) koostatakse lasteaednikele mõeldud temaatiline käsiraamat ja videoklipid, (6) korraldatakse konverents ja (7) kutsutakse ellu neljapäevane täiendõppe programm.

Välisministeerium on teatavasti sotside kontrolli all, välisministriks on Sven Mikser ja see riigiasutus on muudetud täielikuks globalismi- ja multikultuursuspropaganda tööriistaks. Näiteks avaldas Välisministeerium ainsa riigiasutusena ühispöördumise Baltic Pride 2017 toetuseks: “Avaldame 6.–9. juulil Tallinnas toimuva Baltic Pride 2017 festvali puhul oma toetust lesbide, geide, biseksuaalsete, transsooliste ja intersooliste inimeste inimõiguste edendamisele ja kaitsmisele ning avalikkuse teadlikusse tõstmisele teemadel, mis puudutavad LGBTI kogukondi kolmes Balti riigis.”

Eesti Pagulasabi juhataja Eero Janson avaldas Postimehes toetust ÜRO rändeleppele, nagu ka Inimõiguste keskuse juht Kari Käsper. Mõlemad organisatsioonid on riigi poolt poputatavad, kuigi tegu on ideoloogiliste organisatsioonidega, kelle poliitika on ilmselgelt rahvusriigivaenulik.

Tasub ka ära märkida, et selle projektiga alustati juba eelmisel aastal, seega on riigi poolt kogu aeg olnud suund migratsioonile kaasaaitamiseks.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused