Mille kohta valetab LGBT Eesti esindaja Kristiina Raud

Eesti,
- Updated
©Scanpix
Tagakiusatu? Pigem revolutsionäär! Geiprotest Poolas.

ERR-is avaldatud Eesti LGBT Ühingu esindaja Kristiina Raua arvamusloos on üks selge vassimine – Poolas pole loodud mitte geidest, vaid LGBT propagandast vabu piirkondi.

Seega on täiesti eksitav väide: “Üle saja kohaliku omavalitsuse on kuulutanud oma piirkonna LGBT-vabaks tsooniks. Kuna kas või statistiliselt on LGBT+ inimesi igal pool, tähendab see, et ühel või teisel viisil peavad need inimesed neist piirkondadest kaduma.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Keegi ei aja homoseksuaalseid inimesi neist piirkondadest minema, vaid sealne rahvas ei soovi, et LGBT korraldaks seal omi paraade, mis on üldjuhul katoliiklastele solvavad ja lastele ebasobivad, samuti ei lubata seal homoagenda tungi ühiskondlikesse struktuuridesse.

“Seal võitleb üks rühm inimesi, kelle riik, sealhulgas äsja taas presidendiks saanud Andrzej Duda ja võimu kogunud partei Õigus ja Õiglus, on sisuliselt rahva- ja riigivaenlasteks kuulutanud,” väidab Raud.

Ka see on vale: tegu pole “rühma inimestega”, vaid katoliikliku ühiskonnaga, kes tunneb oma väärtusi ohustatuna, ning kui keegi on vaenlaseks kuulutatud, siis mitte geid, vaid LGBT kui neid väärtusi lõhkuv ideoloogiline organisatsioon – ärgem unustagem, et vähemuste “kaitsmine” on neomarksismi taktika.

Kristiina Raua arvamusest kumab läbi nõue, et homod peavad alati oma tahtmise saama – ta ei võta hetkekski mõelda mõtet, et Poola on sügavalt katoliiklik maa, kus geiagenda on inimestele vastuvõetamatu. Kas neil, süvausklikel inimestel polegi enam õigust elada oma veendumusi mööda?

On ju Läänest teada, et kuhu LGBT juurdub, seal alustatakse nõiajahti nende vastu, kes usulisest veendumusest ei soovi teenindada geipulmi, üürida kortereid geidele ja nii edasi – represseeritakse ka neid, kes ei taha homoseksuaalsetega läbi käia.

“…tembeldanud LGBT+ inimesi kõiksuguste vaenulike siltidega, alusetult omistades neile pedofiiliat, moraalitust, kristluse vastasust ja üleüldist ohtu ühiskonnale,” kirjutab LGBT esindaja.

Mis on selles valesti? Geiparaadidele on tõmmatud lapsi – seda näeb paljudelt nende ürituste fotodelt. Moraalitus – kas sellised üritused, kus geid liiguvad sageli poolpaljalt ja mängivad teatud rolle, seda siis pole? Kristluse vastasus – ei ole mõtet kommenteeridagi. Üldine oht ühiskonnale – jah, sest LGBT seadistab täielikult ümber senised traditsioonilised väärtused.

“Muidugi ei ole LGBT+ inimestel säärast võimu kogu kultuur üle võtta. Küll aga on hirm hea vahend panna rahvas võitlema väljamõeldud vaenlasega…” väidab Raud. On LGBT-l see võim – Rakveres surusid nad oma rahastuse saamise kohtuga läbi ja Swedbank võttis paari geisäutsu peale koguni oma annetatud raha tagasi, et see ei läheks SAPTK kodaniku preemiarahaks.

Veel üks asi, mis Rauale hinge ei mahu: “Ainult üks väljaanne kajastas ka Tallinnas toimunud toetusmeeleavaldust Poola saatkonna ees.” Tegu oli mõistagi Delfiga, LGBT aga oodanuks ilmselt kõigilt esikülgi. Ju siis pole geiagenda meediale siiski nii oluline.

LGBT üritab endast jätta nõrgukese ja tagakiusatu mulje, olles ise samas üliagressiivne ja oma ülimuslikke õigusi nõudev.

Loe ka Poolas ei võidelda mitte LGBT inimeste, vaid nende agressiivse agenda vastu

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused