Ministeerium: igale vallale ja linnale immigrandi eest 3000 eurot

Eesti,
- Updated

Siseministeerium on BNSi andmetel teinud Vabariigi Valitsusele ettepaneku, mille kohaselt makstakse nn pagulasi majutavatele omavalitsustele iga vastuvõetava inimese eest 3000 euro ulatuses toetust.

Euroopa Liit on lubanud liikmesriikidele eraldada iga Kreekast või Itaaliast ümberpaigutatava immigrandi eest 6000 eurot ning EL-ist väljaspool asuvatest laagritest Euroopa Liitu ümberasustatava inimese kohta 10 000 eurot. Eesti on lubanud Euroopa Komisjoni plaani alusel kahe aasta jooksul ümber paigutada umbes 550 inimest ning ümber asustada 20-30 inimest, mille põhjal valitsus eeldab umbes 3,68 miljoni laekumist.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Valitsusele tehtud ettepaneku kohaselt soovitatakse maksta 3000 euro suurune summa ka nende Eestilt rahvusvahelise kaitse saanud isikute eest, kelle omavalitsused võtavad vastu väljaspool Euroopa Liidu pagulaste laialaijagamise skeemi.

Euroopa Liidult laekuvate summade ja omavalitsustele makstava raha vahe kasutab valitsus immigratsiooniga seotud kulude ja immigrantidele pakutavate teenuste maksumuse katmiseks.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused