Minister Kert Kingo kavatseb sel sügisel mitu välisreisi teha – oponentidel jääb nüüd õeluseks vähem põhjust

Eesti,
©UU
Kert Kingo

Väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Kert Kingo kavatseb sel sügisel osaleda kahel Euroopa Liidu ministrite nõukogu kohtumisel ning külastada ka Saksamaal toimuvat konverentsi.

“Praeguste plaanide kohaselt on minister Kert Kingol kavas osaleda oktoobri lõpus Saksamaal Ruhrsummitil ning Digital X üritusel, Euroopa Liidu väliskaubanduse nõukogus ja telekommunikatsiooni nõukogus,” ütles majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi pressiesindaja ERR-ile.

Ministeeriumi esindaja rõhutas, et aja jooksul võivad ministri plaanid täieneda ja täpsustuda.

Kert Kingot on süüdistatud selles, et ta lubas võimalikult vähe välismaal käia. Minister on selgitanud, et tema ametis ei peagi poliitturismiga tegelema (nagu Liisa Oviir – toim.), vaid minister käib võõrsil kinnitamas seda, mille on ametnikud korda ajanud.

Pealegi on selles ametis oluline ka IT-osa ja sel puhul peab ta rohkem kodumaal tegev olema, eriti arvestades e-valimiste süsteemi laialiharutamist – kindlasti tahaks paljud, et selle protsessi puhul poleks ekrelasest Kert Kingot asjal silma peal hoidmiseks kunagi kohal, sest ta oleks järjekordsel välisreisil.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused