Minister Kruuse oskab oma eurolömitamisega õiged teemad pea peale keerata

Eesti,
©UU
Urmas Kruuse võiks kogu Eesti põllumajanduse Brüsselile kinkida.

Mulla kaitsmine planeedil Maa on kahtlemata õige samm, aga “rohepöörajad” serveerivad teema nii, et see ajab judinad peale ja sunnib rohepöördest distantseeruma.

Reformierakondlik maaeluminister Urmas Kruuse räägib sel teemal ehtsaima Brüsseli aktsendiga: “Teemad, mille me toona fookusesse tõstsime, on nüüd sisse kirjutatud Euroopa Liidu uude mullastrateegiasse. Käima on lükatud ambitsioonikas Euroopa mullakokkuleppe missioon ja Euroopa Liidu mullaseirekeskus. Ministritena peame seisma hea selle eest, et need algatused ellu viidaks.”

Euroopa Liidu uus mullastrateegia, Euroopa mullakokkuleppe missioon ja Euroopa Liidu mullaseirekeskus – kes veel julgeb öelda, et kogu elu ei lähe Brüsseli otsustamise alla, sest suveräänsed liikmesriigid ei otsusta enam isegi oma maa mulla üle.

Selles, et Reformierakond ja selle ministrid Euroopa Liidu algatusi usinalt ellu viivad, ei pruugi kunagi kahelda.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused