Minister Raul Siem kinnitas Eesti Posti uue nõukogu: “Postiteenus peab olema tagatud ka maapiirkonnas elavatele inimestele”

Eesti,
- Updated
©Uued Uudised
Postkontor.

Väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Raul Siem (EKRE) kinnitas täna nimetamiskomitee ettepanekul AS-i Eesti Post nõukogu uuteks liikmeteks Sten Soosaare, Regina Raukase, Mari Avarmaa, Madis Laansalu, Raivo Uukkivi ja Kalle Viksi.

„Pean äärmiselt oluliseks, et kvaliteetne traditsiooniline postiteenus oleks tagatud kõikidele riigis elavatele inimestele, sealhulgas maapiirkonnas ja äärealal elavatele inimestele. E-kaubanduse lahenduste kasutusele võtmine, pakiautomaatide võrgustiku laiendamine ja uude logistikakeskusse investeerimine on olnud õiged ja tulevikku suunavad sammud, kuid peame leidma lahendusi ka traditsiooniliste postiteenuste jätkusuutlikuks ja kvaliteetseks toimimiseks. Uus nõukogu koosseis omab minu hinnangul vajalikke kompetentse, et Eesti Posti laiapõhjaliselt ja jätkusuutlikult arendada. Soovin uutele nõukogu liikmetele edu ees seisvate väljakutsete lahendamisel,“ ütles Siem.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

AS-i Eesti Post nõukogu liikmete volituste pikkuseks on kolm aastat.

AS-i Eesti Post nõukoguga seotud ettepanekute tegemisel lähtus nimetamiskomitee asjaolust, et tegu on Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas asuva olulise äriühinguga, mille peamiseks eesmärgiks on universaalse postiteenuse (riigisiseste ja rahvusvaheliste postiteenuste) järjepidev ja kvaliteetne osutamine terves riigis taskukohase tasu eest ning üle-eestilise postivõrgu arendamine ja haldamine.

Eesti Posti uute nõukogu liikmete kompetentsid: Sten Soosaarel on väga tugev kogemus strateegilise juhtimise ja infotehnoloogia vallas; Mari Avarmaal on tugev taust ärikorralduses ning panganduses; Madis Laansalul on põhjalik praktiline kogemus ettevõtete saneerimises ja lao- ning logistikateenuses; Raivo Uukkivil on tugev kompetents ja arusaam kohalike omavalitsuste toimimisest; Regina Raukasel ning Kalle Viksil on pikaajaline finants- ja avalikus sektoris töötamise kogemus.

UU

One commentOn Minister Raul Siem kinnitas Eesti Posti uue nõukogu: “Postiteenus peab olema tagatud ka maapiirkonnas elavatele inimestele”

  • Avatar

    Jah aga paki saatmine välismaale on kriminaalselt kallis. 100g paki saatmine USAsse maksab Omnivas 8.50, Läti Postis aga 4.60. Kui maal tahad piiriülest väikeäri teha, siis Eesti Posti puhul on see väga keeruliseks tehtud. See ei toeta reginaalpoliitikat. Postkontorite muutmine postipunktideks on räigelt viinud alla teeninduskultuuri seal. Kauplustes olevate postipunktide müüjad pole mingisugust koolitust saanud pakkide saatmisel, tihti võtab üle poole tunni aega, et ühte pakki saata. Samuti on maakaupluste müüjad priotiseerinud oma kaupluse kliendid, nii et kui keegi tuleb midagi poest ostma pärast postilaua ees ootajat, siis ruttab kaupluse müüja seda teenindama ja nii peab jälle tükk aega ootama enne kui postikliendini jõutakse. Kuna müüjaid ei huvita postiklient, siis käituvad nad tihti mühaklikult ja lausa matslikult, kus puudub igasugune teeninduskultuur. Kogu Eesti Posti kokkuhoid on tulnud maainimeste pealt, aga kas maksude korjamisel ka riik maainimesele eeliseid teeb?

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused