Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Mis maa see küll on – vangid said rootsi kardinate taga narkoüledoosi!

-
20.07.2023
Justiitsminister Kalle Laanet jäi prokuratuuri alla.
© UU

Vasakäärmuslaste valitsetavas Eesti läheb elu aina müstilisemaks ja absurdsemaks, uudised aina jaburamaks.

BNS vahendab: “Kiirabi toimetas esmaspäeval Tartu vanglast haiglasse kaks narkootikumide üledoosi kahtlusega kinnipeetavat, veel kolme uimastitarvitamise kahtlusega kinnipeetavat kontrollisid meedikud üle kohapeal.

Justiitsministeeriumi vanglate pressiesindaja Liis Lumiste sõnul esines esmaspäeval narkootilise ainete kuritarvitamisest tingitud terviserikke kahtlus kahel vangla kinnises eluhoones viibival kinnipeetaval ning nad toimetati arstide hoole alla. Veel kolm kinnipeetavat saadeti pärast läbivaatust tagasi kambritesse, kuna neil tõsisemaid terviserikkeid ei esinenud.”

Rääkigu vanglaametnikud mida iganes, kui kinnipidamiskoha seinte vahel liiguvad juba üledoosikogused, siis on asjad seal väga halvad.

Absurdimaailmas, kus meeste ja naiste ning isade ja emade asemel on füüsilised isikud, Ukrainale annetatud raha kaob nagu mutiauku, võimupartei populaarsus kerkib sama kiirelt nagu nende tõstetavad maksud, vallavõim peab ehtsat sõda oma koolide vastu, keegi millegi eest ei vastuta jne, pole enam miski võimatu. Rahva klippidel põhinev sari “Võimalik vaid Venemaal” kahvatub üha enam tõsielusarja “Võimalik vaid perekond Kallaste Eestis” ees.

Uued Uudised