Mis toimub Facebookis? Massiline pealekaebamine või hoogustunud tsensuur?

Eesti,
©Reuters/Scanpix
FB ehk näoraamat on globalistide kontrolli alt väljunud, sestap on tsensuur käima lükatud.

Viimased nädalad on kaasa toonud massilise rahvusmeelsete inimeste kontode blokeerimise Facebookis, mis tavaliselt kaasneb kellegi kaebusega.

“Mis kurat toimub, lihtsalt vaatan fb-s ringi, teise kontoga, eriti midagi komminud ei ole ja järsku blokk peal, 30 päeva, oleks veel homoteemat või pagulasi puudutanud, aga ei… asi läheb järjes hullemaks.. hulga inimesi on saanud jälle blokke,” kirjutab Aivar T.

“Isegi pool aastat vana postituse või kommentaari eest võib bloki saada. Mul oli ka kord nii, et oma paar kuud tagasi oli jagatud ja äkki 3 päeva eemal siit,” lisab Innele Õ.

“Siis FB on võetud sihikule, Delfis ei tohi sa midagi kommida, samuti Postimehes jne, nii et surutakse ka siit “lõuad kinni.” Keegi juba kirjutas et tuleb hakata kuskil koos käima,” räägib Karl T.

“Palju neid bloki saajaid siis on? Ma näen, et Aldo, Eve, Ragnar, Lauri, Valter. Veel keegi? Tundub, et antakse turmtuld rahvuslaste pihta. Enamusel ma tean, et on varikontod olemas. Kes uue konto teevad, andke siis teada privas, kes te olete. Ei julge enam usaldada kedagi,” kirjeldab Merike L.

“Kannatus pannakse lihtsalt proovile — ehk murdub ja kas loobub üldse või hoiab madalat profiiti. Mind isiklikult ei üllata enam miski. Ise jätkan samas vaimus ja AVALIKULT, sest näen selles ainust võimalikku varianti enda jaoks. Järjekordset blokki, kui see peaks tulema, võtan kui autasu tehtud töö eest. Võtkem asja rahulikult ja mis peamine – mitte murduda ja alla anda!” lubab Valter A.

Kuna moderaatorid peavad kaebustele reageerima (paljud neist on poliitkorrektsed), siis on sallivuslased väidetavalt alustanud massikaebuste saatmist mistahes nende silmis ebameeldiva postituse peale, et teatud inimesed teatud ajaks keelu peale saaksid. Seega on Facebookis tegutsemas terve trolliarmee ja ega sotsiaalmeedia haldajad ise samuti eriti rahvuslastesõbralikud ole.

Rahvuslastele saab vaid soovitada, et oma sõnum antaks edasi ilma vulgaarsuste ja ähvardusteta, et tsenseerijate paljastamisel (kui seda õnnestub teha) oleks näha — tegu pole mitte roppuse või ässitamise, vaid inimese maailmavaatelise seisukoha keelamisega.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused