Mis ühist on menubändi U2 solistil Bonol ja peaminister Jüri Ratasel?

Eesti,
- Updated
©AFP/Scanpix
Bono sooviks on võim maailmas aafriklastele üle anda.

Vastus on lihtne – nad mõlemad soovivad Euroopasse aafriklasi.

Teisipäeval Riigikogus peetud kõnes ütles Ratas rändepakti kommenteerides: “Mis puudutab rännet, siis mul on hea meel, et oleme sihikindla tööga nii Euroopa Liidus kui ka koostöös kolmandate riikidega saavutanud kontrolli massiliste rändevoogude üle. Ma toetan Euroopa Komisjoni pakutud mõtet, et parem varblane peos kui tuvi katusel, ning edasi peaksime minema seda teed, et võtma vastu need ettepanekud, mis on praegu hädavajalikud ja teostatavad. Eesti peab endistviisi oluliseks, et abivajajate laiemasse abistamisse peaksid panustama kõik riigid.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kõne aga lõpetas peaminister Jüri Ratas nii: “Tsiteerin lõpetuseks Iiri muusiku ja ansambel U2 solisti Bono kauneid sõnu: “Euroopa väärtused ja püüdlused on märksa enam kui lihtsalt geograafia. Need väärtused ja püüdlused lähevad otse tuumani, kes me oleme inimestena ja kelleks me tahaksime saada. Euroopa idee väärib seda, et kirjutaksime temast laule ja lehvitaksime lippe. Et neil keerulistel aegadel peale jääda, peab Euroopa mõte muutuma ka tundeks.””

Ratasele meeldima hakanud väljendist hoolimata on U2 laulja Bono ehtne globalist ja multikultuursuse propageerija, kes on öelnud oma tahteks, et aafriklased “võtaksid üle maailma”. Ta väitis nimelt, et Euroopa on vananemas ja aafriklased toovat sinna värsket verd.

Bono osales hiljuti kampaanias nende Euroopa erakondade vastu, kes kritiseerivad massiimmigratsiooni. Tema viimane rünnak käis Itaalia siseministri Matteo Salvini pihta. “Kõigil massirännet kritiseerivatel erakondadel on üks ühine asi – kõik nad pärinevad Saatanast,” ütles ta oktoobris Milanos toimunud kontserdil. (Voice of Europe, 18. oktoober 2018).

Bono muretseb mõnede globalismi tööriistade, nagu EL ja ÜRO korrashoiu pärast. “Iiri rokkbändi U2 solist Bono hoiatas, et ÜRO ja teised rahvusvahelised institutsioonid nagu Euroopa Liit ja NATO on ohus ning riigid peavad tegema koos tööd, et tagada nende edasine eksisteerimine.” (ERR, 3. juuli 2018).

Bono isik on ka kõmumeediale palju kõneainet andnud. “Briti naisteajakirja Glamour aasta naiste nimekirjas oli esmakordselt mees – ansambli U2 solist Bono.” (Õhtuleht, 2. november 2016)

“Alles kuu tagasi sai maailma “kõige pühalikuma” laulja Bono maine suure pleki, kui nn. paradiisipaberitest selgus, et muidu maksupettureid ja rikkureid kritiseeriv muusik on lihtlabane kahepalgeline valetaja, sest skeemitas enda miljardeid investeerides täpselt samal kombel ehk makse optimeerides. Nüüd selgus, et U2 seni ilmumata plaat jõudis väga maineka muusikaajakirja Rolling Stone aasta parimate plaatide edetabelis kolmandale kohale ainuüksi seepärast, et ajakirja omanik on Bono lähedane sõber.” (Õhtuleht, 28. november 2017). Sobib hästi Keskerakonna taustaga!

Eesti peaminister Jüri Ratas tõestas taas vanasõna “Ütle mulle, kes on su sõbrad, ja ma ütlen, kes oled sina ise!” tõesust. Ehk meeldib talle ka Iiri rockitäht Sinead O`Connor, kes astus hiljuti islamiusku, sai endale nimeks Shuhada’ Sadaqat, hakkas kandma hijabi ja teatas, et põlgab kristlikku Euroopat!

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused