Mitte EKRE poliitikud pole patused, vaid opositsioon ja peavoolumeedia vahetavad märklaudu

Eesti,
- Updated
©UU
Eesti massimeedia eeskuju.

Kaja Kallase poolt välja öeldu, et pärast Mart Järvikut võetakse ette Martin ja Mart Helme, näitas selgelt ära, et vasakliberaalne opositsioon ja tindisolkijad pole mitte õigluse, vaid poliitmängude peal väljas.

Kes ka õigluse eest ei võitleks, ei koosta ta kunagi ohvrite nimekirju, nagu teeb seda Reformierakond – nad käituvad nagu lasketiirus, kus liiga kuuliauke täis märklehe asemele pannakse uus ja puhas leht, et siis mõnuga täristada.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Reformareid, sotse ja saastameediat ei huvita ei õiglus ega tõerääkimine – kõik jutud “valetavatest” ministritest on relv, millega täristatakse marulist tuld, et üle moraalselt hävitatavate inimeste laipade luua teed võimupiruka juurde.

Pole tähtis, kas üles puhutakse ühe ministri keeleoskus, teise eksimine kuupäevade meenutamisel või kolmanda jutt hüpoteetilisest töömehest, eesmärk on ikka üks – maha “noppida” kõik EKRE ministrid ja sundida terve valitsus lahkuma, et teha teed “peenhäälestajatele” ja “rahvusriigi düstoopia”-ekspertidele.

Iga uus saastav kampaania, mis meedia kaudu EKRE ministrite vastu ette võetakse, on osake suuremast plaanist tuua Reformierakond ja sotsid tagasi võimule.

“Eestimaal praegu toimuv pole midagi muud kui valimistel kaotatud võimu tagasivõtmise katse, milles ründav pool on suure osa oma loosungitest ja võtetest laenanud USA Demokraatlikult Parteilt ja seda toetavalt ajakirjanduselt,” väidab poliitikavaatleja Toomas Alatalu Õhtulehes.

Seda maksab arvesse võtta siis, kui ilmub järjekordne “skandaalne” sopalugu EKRE ministrite kohta.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused