Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

MKM-i mehed tegid maksumaksja rahaga naistepäevaks videoklipi

10.03.2023
Superministeeriumi kolib vähemalt neli uut ministrit. Pilt on illustratiivne.
© Uued Uudised

Samal ajal kui riigi rahakott on masendavas miinuses, ei pidanud majandus- ja kommunikatsiooniministeerium mingiks probleemiks teha naistöötajatele naistepäeva puhul videoklipp, mille maksumus oli ligi tuhat eurot.

Videos, mille nimi oli “MKM Pänd – Ei soovi, et lahkuksid” esinesid laulu ja tantsuga ministeeriumi meestöötajad, nende seas kantsler Ahti Kuningas. Video oli filmitud Tallinna linnahalli ruumides.

Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi avalike suhete juht Laura Laaster ütles ERR-ile, et video on filmitud töövälisel ajal ning nii kontseptsiooni kui ka elluviimise autorid olid ministeeriumi töötajad.

“Tehniline teostus pärineb väliselt partnerilt. Filmimise ja montaažiga aitas Nordal Grupp OÜ. Video tegemise maksumus oli 940 eurot (koos käibemaksuga), mille hulgas oli ka linnahalli renditasu,” ütles Laaster.

Laaster lisas, et see kulu oli planeeritud ministeeriumi siseürituste eelarvesse.

“Näiteks kaasnes selle sama video tegemisega ka team-building’u efekt, kuna kolm pikka õhtut käisid MKM-i üleselt mehed koos ideid genereerimas ja harjutamas,” sõnas Laaster.

Majanduse- ja kommunikatsiooniministeeriumi ministrid olid sots Riina Sikkut ja Kristjan Järvan Isamaast.

 

Allikas: ERR