Multikultipealetung jätkub – eestlastele tutvustatakse juba nende endi raha eest võõraid

Eesti,
- Updated
©Scanpix
Mida on meil õppida maailmakodanikult Abdul Turaylt?

Ilmselt pole uue siseministri karm käsi veel seisvas vees ulpivatele ametnikele ligi pääsenud, sest sealt on tulemas üks uus lauslollus – eestlastele hakatakse rääkima võõrastest, kes siia sisse on tulnud.

Siseministeerium otsib teisipäeval avatud taotlusvooruga partnerit, kes looks ja viiks läbi ristmeedia programmi, et tutvustada eestlastele Eestis elavaid kolmandate riikide kodanikke, nende saabumise põhjusi ning kogemust Eestis elamisega, kirjutab BNS.

Programmi tulemusel paranevad eestlaste teadmised Eesti kultuurilisest mitmekesisusest ja kolmandate riikide kodanikest.

Toetuse abil luuakse audiovisuaalsed lahendused, mille sisu avaldatakse rohkem kui ühes meediaplatvormis ja mille tulemusena tekib ristmeedia terviklahendus. Programmi tulemusi hindab mõjuanalüüsi abil toetuse saaja tellitud sõltumatu ekspert. Projekt viiakse ellu ajavahemikus tänavu 1. oktoobrist järgmise aasta 30. septembrini.

Taotlusvooru kogueelarve on 200 000 eurot ja seda rahastatakse 75 protsendi ulatuses varjupaiga-, rände- ja integratsioonifondist ning 25 protsendi ulatuses riigieelarvest.

Kogu projektist kumab läbi see, et põlisrahvale hakatakse rääkima sellest, kui toredad ja vajalikud on need võõrad Aafrikast ja Araabiast, kui lahe on uskuda Allahi ja mida iganes veel – kindlasti ei räägita migratsiooni kahjulikust mõjust rahvusriiklusele. Ometi on meil juba süürlastest naisesüütajad, iraaklasest vägistaja, ukrainlastest roolijoodikud, kongolastest ja kamerunlastest petised ja nii edasi. Nüüd siis hakkame kuulma pakistanlase Ažhari, Florian Hartlebi, Mary Jordani, Abdul Turay ja teiste taoliste multikultitegelaste “edusammudest lõimumisel”!

Nii et puugid jätkavad riigieelarve küljes rippumist ja uuel siseministril tuleb kiiremas korras puugivaktsiin leida. Mitte eestlastele pole vaja nende endi raha eest võõraid tutvustada, vaid võõrad peavad õppima Eesti kombestikku, tavasid ja elulaadi!

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused