Mure homopropaganda pärast koolides tõi ka tartlased protestima

Eesti,
©UU
Tartu miitingulised nõudsid geiagenda eemaldamist kooliprogrammidest.

Esmaspäeval, 1. oktoobril toimusid protestimeeleavaldused geiagenda lubamise vastu koolidesse nii pealinnas kui ka Emajõelinnas.

Tartus tuli haridus- ja teadusministeeriumi hoone ette umbes 40-50 inimest, pikett algas kell 12.00 ja kestis natuke üle pooleteise tunni. “Inimesi oli rohkem kui plakateid ja plakatid läksid kõik käiku,” rääkis üks korraldajatest Indrek Särg.

Miitingul võtsid sõna Peeter Ernits, Raivo Põldaru, Tiit Kala, Malle Pärn, Indrek Särg, Aare Tamm, Merike Lumi, Merike Mäemets, Silver Kuusik ja mitmed kõnelejad rahva seast. Häälekalt ja kooris nõudis rahvas loomuvastase propaganda eemaldamist kooliõpikutest.

Samal ajal toimus miiting ka Tallinnas Tõnismäel, kus rahvarohkuse tõttu pidid liiklejad tempot maha võtma. Üritused korraldas Eesti Konservatiivne Rahvaerakond.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused