Mustamäe on muutumas Mustaks Mäeks – ühest intsidendist “inseneridega”

Eesti,
- Updated
©UU
Tallinnas on juba olemas aafriklaste kogukond, kuid midagi meeldivat nad pole avalikkuse ette küll toonud. Pilt on illustratiivne.

Sotsiaalmeedias levib üks uudis sellest, kuidas võõrad juba elu Tallinnas ebaturvaliseks muudavad.

“Kirjutan intsidendist lühidalt, seda asjaosalise nõusolekul, sest asjaosaline ise on blokeeritud,” edastab Helle Iirak.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Intsident toimus minu bujinkani õpetajaga 28. septembril 2019, kus ta oli päevasel valgel ajal teel Mustamäe turule. Tal olid peas kõrvaklapid muusika nautimiseks. Järsku ründas teda selja tagant Nigeeriast pärit ” insener”. Kannatanu suutis tänu oma trennis omandatud oskustele ellu ja terveks jääda.

Kuna nigeerlane oli pettunud, et tema rünnak ebaõnnestus, siis võttis ta telefoni ja helistas kuhugi, mille peale oli umbes minutiga sama suguharulasi ” insenere” platsis 6 tükki lisaks, kellest üks demonstratiivselt noaga vehkis.

Õpetaja helistas politseisse ja politsei vaatas ainult ühe kohalerutanu ”ajukirurgi” dokumente ja lasi minna.

Politseijaosjoskonnas ähvardati õpetajat hommikuni puuris hoida, kuniks tuleb uurija. Telefonikõne advokaadile siiski sellest päästis.

Juhtumit lühidalt kokku võttes, arvake ära: kas ründajale mingit karistust ka määrati? Kriminaalasi loomulikult lõpetatud!

Õpilasena kuulasin juhtumit ja mõtlesin, mis olnuks siis kui rünnatav poleks end kaitsta osanud? Nii et siit loo moraal ja üleskutse – tulge trenni, sest see võib päästa teie elu!”

Toimetuselt: Mustamäelt tuleb üha rohkem signaale sellest, kuidas Kolmandast maailmast pärit tegelased on sellest linnaosast no-go-tsooni välja kujundamas. Kardetavasti on Tallinnas kohal ka Soome “üleliigne” migratsioon.

Loe ka: Hoiatav juhtum Mustamäel – naiste ahistamine välismaalaste poolt on meilgi probleemiks tõusnud

Allpool dokumendid krimiasja menetlemise ja lõpetamise kohta.

10 commentsOn Mustamäe on muutumas Mustaks Mäeks – ühest intsidendist “inseneridega”

 • Avatar
  Targeted in Estonia

  Ma olen juba varasemalt arvanud, et meil on “Omakaitset” vaja…
  (Kui asi läheb ikka hullemaks, ega siis muud üle ei jää…, ja tuleb võimuritele altpoolt märku anda, et nii edasi enam ei saa…)

 • Avatar

  väike meenutus 90ndate algusest Haapsalus. Oli üritus-linn lukku. töötas. ja lisaks sellele—iga kahtlane tüüp,eriti tiblakeelne, kel polnud dokumente või oli lihtsalt vale näoga, viidi arestikambrisse 24-48-72 tunniks. lasti välja ja kui tunniga polnud linnast kadunud , sai järgmised 24-48-72 h kambrit. seetõttu oli haapsalus ja läänemaal kuritegevuse tase väga madal, võrreldes muu eestiga.
  mu teada on need seadused ka praegu samad–pole dokumente, kohe kambrisse ja siis kas riigist või linnast välja. meil siin maal soid jagub kuhu neid sokutada..

 • Avatar

  Soovitan selle looga mina “Kuu uurija” saate Katrin Lusti poole. Ehk võtab intervjuu riigiametnikelt. Olejs tore kuulda kuidas nad seda kõike ise kommenteerivad?!

 • Avatar

  Minul hakkab usk ära kaduma ka praegusesse valitsusse. Ilmselt on vaja luua uus ja tegusam erakond.

 • Avatar

  Nii,et zee kes avalduse tegi hoiti hommikuni kinni?

 • Avatar

  Helga Kollinile vastuseks: jah mõni seda usub – sm. lauristin, marju näiteks, seda saab näha ERR aastavahetuse vingukanalis. Ega Kommunistlik Internatsionaal ei maga, vaid püüab end vingerdades peita ühiskonna eest, et neid nagu polekski, kuid paraku on nad alles ja hoolimata sellest et nad kui madu vahetasid nahka 90’ndate alul, on nad äratuntavad ka praegu. Need seltsimehed hakkavad oma uues nahas juba end mugavalt tundma, nii et on viimane aeg see kommunismitont sealt välja ajada.

 • Avatar

  Selles loos on veel huvitavat: kuigi sündmuse kirjelduse järgi vaadati vähemalt ühe “inseneri” dokumente, ei sisaldu lõpetamise otsuses ühtegi nime (on ainult kriips). Teiseks, ainus kes mingite sanktsioonidega silmitsi seisab, teisisõnu keda ähvardab miski karistus, on kannatanu ise – kui ta ei saa tunnistusi andma minna siis kui “uurija” seda tahab, võidakse ta viieks (5) päevaks aresti panna või kohaldada rahatahvi kuni 3200€.
  Niisiis, menetlus on karistus kuriteo avaldajale, sest julges selle avaldada. Ei ole midagi uut siin Päiksese all – nõukogude ENSV’s tehti minuga põhimõtteliselt samamoodi kui julgesin teatada minu loodud unikaalse seadme vargusest, mind nõuti Pagari tänava II korrusele 4 korda ja mitte ühelgi korral ei küsitud minuga seotud asju vaid nõuti andmeid ümbruskonnas tehtud varguste kohta nagu mina oleks varas!
  Nii tahetakse ka praegu kannatanule sisendada et “ole parem vait ja lase meil olla”, või muidu… !

 • Avatar

  parem neid üldse mitte lubada Eestisse. Ning nad peavad hakkama saama samades tingimustes kui töötud Eesti inimesed.

  See on lubamatu et sisse lasta tuua neegreid, kelle taskus puhub tuul, ning kellele kõik makstakse kinni, aga oma rahvuskaaslased ei saa sugugi mitte neid hüvesid! Samas paljulapselised Eesti pered tõstetakse aga tänavale pankade poolt, veel on eestis ca 280 000 vaesuspiiril ning ca 50 000 absoluutvaesuses eestlast.

  Ja muidugist EU pakutud lahendus on ikka et “v6tke eurorahasid laenuks” selleks et neegreid ülal pidada!!???? MILLEKS?!
  See nende neegrite hulk tuleb viivitamatult peatada, enne kui majandus selle all kokku kukub.

 • Avatar
  Mr. Proper

  Masendavalt palju on juba tõesti Mustamäel ebameeldivaid, agresssiivseid, kriminaalseid musti tüüpe. Kohtan neid pidevalt tolknemas mitmete poodide/turgude ümbruses.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused