Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Nad leidsidki teineteist – seelikus mees ja kirsavoides naine

18.11.2022
Pilt on illustratiivne

Europarlamendi liige keskerakondlane Yana Toom oli podcast’i „Tagasi” külaline, kus „vägivallaennetaja“ Mikk Pärnits rääkis temaga „Eesti poliitikast ja kahtlustustest, mille all nii Toom kui ka siinsed vene taustaga inimesed elama peavad“.

„Lugedes Yana Toomi artikleid saatejuht ei tuvastanud riigireeturlike elemente,“ teatab edasi.org.

Kuna eurosaadikut võõrustanud „seelikus mees“ on teatud-tuntud mõttes omapärane, läks jutt loomulikult ka Marko Mihkelsoni juhtumile.

„Ajaleht Postimees midagi kogemata ei tee. Nad väga osavalt – ja häbematult, ma ütleksin – kujundavad avalikku arvamust. Mihkelson ei ole minu sõber, meil on temaga väga vähe ühiseid seisukohti; aga muidugi tehakse talle praegu liiga, siin pole mingit kahtlust,“ ütles Toom.

Nii et Mihkelsonile tehakse liiga. Mitte et tema ise tegi lapsele liiga. Muide, Toomi poolt siinkirutud Postimees just andis ju sõna Tomski endisele ametnikule Andrei Kuzitškinile, kelle seisukoht kinnitab ju kremlimeelse eurosaadiku oma:

„Reformierakondlasest riigikogu liikmest Marko Mihkelsonist sai «musta PRi» ja pedofiilia järele haiseva skandaali ohver,“ kirjutab Kuzitškin.

Nii et „pedofiilia järgi haiseb“ mitte pedofiil ega tema tegu, vaid skandaal, ehk avalikustamine. Ja ohver on jällegi mitte laps, vaid Mihkelson. Kas see oli siis hoopis laps, kes pildistas alasti Mihkelsoni genitaale? Kui nii, siis nõustun Tomskist sisserännanuga, kes, tõsi küll, on pühendanud kogu oma suure Postimehe kolumni mitte ohver Mihkelsoni kaitsmisele, vaid EKRE mustamisele.

Kusjuures ka Toom on Pärnitsaga rääkides ja Mihkelsoni haletsedes materdanud EKRE-t:

„Poliitikas on veneviha aastaid olnud tugev poliitilise indentiteedi osa. Kui võtta venelased Eesti poliitilisest pildist välja, siis mida teeks Isamaa, EKRE?“ küsis eurosaadik.

Huvitav, mida ta ise teeks, „kui võtta venelased Eesti poliitilisest pildist välja?“

Aga pange tähele: seal, kus kaitstakse pedofiiliat, rünnatakse EKRE-t. Sest parim kaitse on ju rünnak.

Aga Toom sai lõpuks Pärnitsaga kokku, mis oli ilmselgelt paratamatus. Kutsuge Kuzitškin ka kampa ja minge kolmekesi külla.

Teate küll kellele.

Ivan Makarov