Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Nagu peaminister ees, nii käsilased järel: põrgusse need Riigikogu rahvaasemikud! Stark Logistics’i esindajad keelduvad ühisistungil osalemisest

-
28.08.2023
Riigikogul pole enam mõtet kokku tulla – rahvaasemikke ei kuula enam ei täitevvõim ega nende käsilased. Pilt on illustratiivne.
© UU

Valetajate valitsus ja koalitsoon ning Kaja Kallas sülitavad Riigikogu saadikute ja komisjonide tööle, näidates, et nemad on väljaspool seadusi ja eetikat. Nüüd teevad sama ka nende käsilased skandaalides.

BNS kirjutas pühapäeval: “Peaminister Kaja Kallas keeldus teistkordselt tulemast riigieelarve kontrolli erikomisjoni istungile, kus teemaks presidendi kantselei rahastamine, viidates, et teda esindab selles küsimuses rahandusminister Mart Võrklaev, Reinsalu kutsus Kallase istungile ka eelmisel nädalal ning siis saatiski Kallas enda asemel kohale Võrklaeva. Viimane aga peaministrit puudutavatele küsimustele vastata ei osanud ja seetõttu sai Kallas korduskutse. Reinsalu kutsus Kallase istungile ka eelmisel nädalal ning siis saatiski Kallas enda asemel kohale Võrklaeva. Viimane aga peaministrit puudutavatele küsimustele vastata ei osanud ja seetõttu sai Kallas korduskutse.”

Täna kirjutab BNS taas: “Stark Logistics AS esindajad teatasid esmaspäeval, et nad keeldusid osaleda riigikogu riigieelarve kontrolli erikomisjoni ja riigikogu korruptsioonivastase erikomisjoni teisipäevasel erakorralisel avalikul istungil.

“Uskusime, et lisaks seaduslikkusele ajame õiget asja, aitame äripartneril ära tuua oma raha ja toome Eestile kasu. Me oleme kõik ära rääkinud, mis meile teada on ning meie roll selle teema avalikus keskustelus on ammendunud. Valeväiteid kummutame selleks Eestis ettenähtud õiguskaitse vahenditega,” ütles Stark Logistics tegevjuht Kristjan Kraag.”

Esmaspäeva pärastlõunal polnud veel selgust, kas peaminister osaleb kõnealusel komisjoni istungil. Küll aga levib Kaja Kallase ülbus, vastutustundetus ja süüdimatus edasi kogu Reformierakonna toiduahelasse. Isegi rahva valitud Riigikogu pole neile enam autoriteet, vaid justkui mingid tüütud kärbsed, kellele tulebki lajatada.

Uued Uudised

Toimetuselt: nüüdseks on selgunud, et “valitsejanna” keeldus minemast ka homsele Riigikogu riigieelarve kontrolli erikomisjoni ja korruptsioonivastase erikomisjoni ühisele istungile.