Naiselik rahvuskonservatiiv Kadri Vilba toetab tugevamat poolt: on okei olla mees!

Eesti,
- Updated
©UU
Kadri Vilba

EKRE naispoliitik ja Tallinna volikogu rahvuskonservatiivide fraktsiooni nõunik Kadri Vilba annab tänase rahvusvahelise meestepäeva puhul kõigile eesti meestele edasi oma südamlikud õnnitlused alljärgnevate sõnadega.

“Tänapäeva ühiskondlikud normid taunivad pea kõike, mis kuulub mehelikkuse juurde. Meestelt oodatakse testosterooni allasurumist, kõige meheliku taunimist ja eitamist ning naiseliku maailmakäsitluse omaksvõtmist. Mehed justkui ei tohiks olla mehed, sest see olevat seksistlik ja ahistav.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Mehelikkuse süüdistamine kõiges halvas on ületanud igasugused normaalsuse mõõtmed, see on karuteene ka naistele, sest mehe kõrval, kes ei soovi või ei julge olla mees, peab naine ka mehe koorma enda kanda võtma, et elu tõrgeteta toimiks.

Mehed! Teadke, et on täiesti okei olla mees, see on tore ja igati normaalne, kui te olete mehelikud, kindlad ja julged! Kui mees on mees selle sõna parimas tähenduses, siis on ka naine eluga rahul. Soovin kõikidele tublidele meestele head rahvusvahelist meestepäeva, tundke meheks olemisest rõõmu!”

2 commentsOn Naiselik rahvuskonservatiiv Kadri Vilba toetab tugevamat poolt: on okei olla mees!

 • Avatar
  Aleksander

  Tundub et see kes on veel tänapäeval džentelmen, on pigem masohist/enesetapja — selles ühiskonnas temast sõidetakse lihtsalt üle, sest kõik need tõekspidamised 18-ndast sajandist kasutatakse ära kui nõrkus.
  Kes on selle põhjustanud? Ei tule kaugemale vaadata sealt et kes on tinginud need võõrkultuuri mõjud ja loonud trügijatele soodsa pinnase.

 • Avatar
  Aleksander

  Puudu on vaid nüüd avalik kriitika nende feministide suunas naisterahva enda suust, siis hakkaks paremaks muutuma! Sest see feministide kisa on tõesti igasuguse mõõdutunde kaotanud, ning sellel pole mitte midagi võrdsusega seoses vaid feminism on ainult selleks et ühiskonda LAMMUTADA JA NÕRGESTADA. Muide, mida taunitakse, see on jah mehelikkus, NING selle alla kuuluvad ka sellised mehelikud omadused — vendlus, õiglus, õilsus, lojaalsus, ustavus.

  Paljud naised senini kahjuks pole aru saanud et nad feminismikampaaniaga kaasa minnes saevad oksa mille peal nad purevad iseennast ja teevad oma eluebamugavamaks. Ning suurelt jaolt on ka probleem neis naistes endis kes on kaotanud eneseväärikuse ning korrutavad “kõik mehed on sead”.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused