Naisõiguslased, kas EKRE naised ei väärigi teie arvates lugupidamist ja kaitsmist?

Eesti,
©Priit Simson/Ekspress Meedia
See, et Kroonika jama kokku kirjutab, on arusaadav, kuid naisõiguslaste valiv käitumine naiste kaitsmisel on küll tülgastav.

Üks peamisi rahvuskonservatiivsuse ründajaid Eestis on kõikvõimalike naisõiguslaste röövlinnulik parv, kes lööks küüned sisse igale “šovinistlikule” mehele – aga oma suguõdedest kaitsevad nad ainult väljavalituid.

Irvhambad on välja öelnud mõttetera, et marufeministidel on ainult üks vaenlane, keda nad tahaks rohkem ja õelamalt hävitada kui mehi – ja nendeks on naised, kes nende meestevihkajalikkusega kaasa ei lähe. Tegelikult on selline kogu vasakliberaalne võrdõiguslaste leer, kes ei suuda isegi alandatud mosleminaisi kaitsta, kuid valge mehe näo küünistavad kindlasti lõhki.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Aga minnes Eesti naisõiguslaste juurde – alles pöördusid sotsitarid Marina Kaljurand, Helmen Kütt, Heljo Pikhof, Katri Raik ja Riina Sikkut Eesti naiste poole üleskutsega: “Head naised riigikogus ja naised Eestis – ärme lase ennast marginaliseerida, ärme lase ennast tasalülitada!” Mõistagi oli see suunatud EKRE vastu.

SDE naissaadikud leidsid kaitsmist väärt olevat naisarstid, aborditegijad, lastetud naised ja palju teisigi, aga nagu ikka, nende kaitset ei tundu väärivat rahvuskonservatiivsed naised. Sest miks lastakse Kroonikal neid mõnitada?

“Millised on naised, kes hoiavad kaabude “sängid soojana?” küsib Kroonika. Kas võib olla veel šovinistlikumat väidet, kui naiste kujutamine vaid voodikaaslastena – aga see ei tundu häirivat ainsatki naisõiguslast! Mille poolest erineb see naiste alandamises Martin Helmele omistatavast lausest: “27-aastane lastetu naine on ühiskondlikult kahjulik element”?

“Meie naistel on oma töö, kutsumus, haridus ja eneseareng, meedia aga kujutab neid meie kõrval mitte võrdväärsete partnerite, vaid alandavalt “voodiloomadena!”” pahandab EKRE esimees Mart Helme, kelle abikaasa on Helle-Moonika on samuti tuntud poliitik ning Riigikogu ja Tallinna volikogu saadik.

Veel räigemalt on sopalaotajad suhtunud värske Riigikogu esimehe Henn Põlluaasa tütresse ja Eesti poliitikamaastikul teise võimupoliitiku staatusesse tõusnud spiikrisse endasse – välja on toodud video tütre tantsust ning loo juures on kõrvuti isa ja tütre fotod, viimase pilt aga ei sobi kuidagi antud konteksti.

Siit küsimus kõigile ajakirjanduse juhtfiguuridele: kui madalale saab veel Eesti meedia langeda, kui ta suhtub presidendi järel tähtsuselt teise poliitiku eraellu sedavõrd mõnitavalt? Mis kaitset vajab veel see äraspidine moodustis, mis nimetab ennast sõltumatuks Eesti ajakirjanduseks?

Eraldi ka naisõiguslastele: te olete kahekeelsed fuuriad, kes ei tööta naiste, vaid mingite ebardlike ideoloogiate nimel! EKRE kandidaat Riigikogu valimistel Kadri Vilba selgitas intervjuus meediaraisakulli Vilja Kiisleriga asja suguharude baasil – kui oma suguharu naisi kaitstakse, siis vaenulike suguharude omad antakse teadlikult vägistajate kätte. Eesti meedia ja naisõiguslased on ühes suguharus, kus vägistajatele näidatakse teisest hõimust ohvrid kätte ja lüüakse asjas ka ise kaasa.

Siin tasub meenutada ka seda, kuidas Pariisi islamiterroristide hea sõber Ahto Lobjakas EKRE naisi samal moel mõnitas, nimetades neid madratsiteks – ka siis ei tõtanud ükski naisõiguslane neid kaitsma, sest need olid ju võõra suguharu naised!

Naiste kaitsmine ei saa kunagi reaalselt toimima selles formaadis, mida esindavad feministreerium, virgiiniawoolfid, ellgeebeeteelased ja muud pseudonaisõiguslased – naised on hoitud vaid siis, kui neid nähakse naiste, daamide, emade, abikaasade ja tütardena, kes pälvivad igakülgset austust just naistena!

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused