Naistesõbralik erakond: EKRE juhatuses on pea pooled naised

Eesti,
- Updated
©UU
Evelin Poolamets kuulub EKRE volikogusse ja Helle Moonika Helme juhatusse

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) kongressil valiti lisaks esimehele ja aseesimeestele ka uus juhatus, volikogu koosseis ja aukohtu liikmed. Tähelepanuväärne on see, et kui kallutatud ja sageli valelik peavoolumeedia tavatseb rääkida EKRE-st kui naistevaenulikust erakonnast, siis juhatusse kuulub 11-st liikmest viis naisterahvast. Teistel erakondadel pole sellist asja ette näidata. Ka volikogusse valiti viis naist.

EKRE uude juhatusse kuuluvad Merry Aart, Jaak Madison, Anti Poolamets, Jaak Valge, Helle-Moonika Helme, Kert Kingo, Tiit Kala, Rein Suurkask, Helle Kullerkupp, Mart Järvik ja Ülle Rosin.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Juhatusse kuuluvad põhikirja järgi ka erakonna esimees ja aseesimehed. Kongressil valiti esimeheks Martin Helme ning aseesimeesteks Mart Helme, Siim Pohlak ja Henn Põlluaas.

EKRE volikogusse valiti Evelin Poolamets, Helen Rebane, Kersti Kracht, Maido Pajo, Merike Lumi, Harri Kingo, Silver Kuusik, Vladimir Kondratjev, Enn Sarv, Kai Rimmel, Edmond Penu, Tuuli Soomets, Tiit Rosin, Meelis Malk ja Ando Tulvik.

EKRE volikogusse kuuluvad peale valitud liikmete veel erakonna auesimees, esimees ja aseesimehed, erakonna parlamendiliikmed, ühenduste esimehed ning maakonna- ja linnaühenduste esimehed. Maakonna- ja linnaühenduste volitusel kuulub täiendavalt volikogusse üks esindaja iga 300 liikme kohta

Kongressil valiti EKRE aukohtusse Britt-Kathleen Mere, Eda Rüütel, Urmas Simon, Arvo Toomsalu ja Aavo Lumi.

UU

5 commentsOn Naistesõbralik erakond: EKRE juhatuses on pea pooled naised

 • Avatar

  Nii see värk läheb. Täna naistesõbralik, homme homosõbralik, ülehomme pagulasesõbralik ja siis lähevad EKRE liikmed sotsidega juba karvupidi kokku, et kes nõukogude võimu rohkem armastab.

 • Avatar

  Kust on peavoolumeedia võtnud arusaama, et naised on liberaalsed ja mehed enamuses konservatiivsemad. Minu kogemus ütleb, et pigem mehed on need uute lollustega katsetajad, ning naised pigem kahe jalaga maa peal seisjad ja tohutult kodu hoidjad.

  • Avatar

   Mulle tundub, et koduhoidjad on pigem maal elavad naised ja mehed. Linn muudab inimesed kosmopoliitseks.

  • Avatar

   Mulle tuleb teie jutu peale meelde nõukaaegne alkoholism. Selles olukorras teie jutt klapib: mehed jõid ja tegid lollusi ja naised hoidsid kodu.
   Nüüd on aga “maailm avatud” ja naised tahavad instinktiivselt eksootilisi geene (et sugulasega ristumist vältida). Pluss üldine “liberaalne agenda”, et sa võid end nüüd “vabalt tunda” ja ükskõik kellele ette keerata, ilma et sind enam litsiks pidama hakataks või muud sotsiaalsed tagajärjed tabaksid. Riik peab lapsed ka veel üleval.

   Enamus mehi loomulikult sellise skeemiga rahul ei ole, eriti veel kui nad tehakse jõuga selle süsteemi orjadeks. “Valitud vähesed” muidugi skoorivad. Ses mõttes Õllevalaja eugeenika töötab täiega.

 • Avatar
  Satanisgod.org

  Pole vaja feminismi ega meessovinismi, parem kui mõlemad sood on seaduse ees lihtsalt võrdsed.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused