Nii need asjad käivadki? Ehk kuidas Ukrainast Eestisse töölisi vahendatakse

Eesti,
- Updated
©Scanpix
Ukraina lipp

Uued Uudised vahendab kirja, mis on läinud ilmselt paljudele huvigruppidele. Tähelepanuväärne on selle sisu kui stiilinäide ärimudelist, kuidas töölisi Ukrainast Eestisse vahendatakse..

Kiri ise on järgmine:

Tere!
Minu nimi on A…, ma olen Ukraina personaliotsingu ettevõtte S… omanik. Hetkel otsime me partnereid Ukraina kodanike töölesaamiseks Eestis. Nii palju kui mina teie saidil olevast teabest aru sain, võtate vastu inimesi Ukrainast.

Me saame pakkuda suurt hulka inimesi teie vabadele kohtadele. Omalt poolt garanteerime töötajate saabumise ja korraliku lähenemise koostööle. Otsime usaldusväärseid partnereid pikaks ajaks. Sellel hetkel, karantiini tingimustes, võime pakkuda kuni 20 inimest kuus. Tulevikus oleme valmis suurendama töötajate voogu teie juurde. Meie kontor asub Harkivi linnas, Ukrainas. Me teeme koostööd seitsme piirkonnaga (Kesk- ja Ida-Ukraina).Pakkudes teile töötajat, me esitame ka kogu tema kohta käivat teavet, täpsustame, millised oskused ja töökogemus töötajal on, samuti kõik kontaktid. Seega saate igal ajal tulevasele töötajale helistada, töövestlust läbi viia või esitada talle kõiki täiendavaid küsimusi. Oleme oma partneritele täiesti avatud, kuna oleme huvitatud pikaajalistest suhetest.

Ootan teie vastust ja loodan edasist võimalikku koostööd.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused