Noor rahvuskonservatiiv sai Tallinna noortevolikogu aseesimeheks

Eesti,
- Updated

Tallinna linna noortevolikogu kuues koosseis valis eile, 22. novembril, oma teisel istungil uue juhatuse ning sotsiaalkomisjoni esimehe. Esimeheks valiti tagasi Triinu-Liis Paabo, KEst, kuid aseesimeesteks sai EKRE Pirita osakonna aseesimees ning Tallinna Ülikooli riigiteaduste eriala lõpetanud Karl Songisepp (fotol).

«Tulevasel aastal on meie esmaseks prioriteediks noorte harimine enne kohalike omavalitsuste valimisi, millest tulenevalt oleme planeerinud koostada noortevolikogu valimisplatvormi, korraldada erinevaid maailmavaateid ning erakondi tutvustavaid poliitikaõhtuid, teha koostööd kõikide linnaosadega, et jõuda iga Tallinna nooreni, viia läbi koolitusi kõigis kümnes pealinna noortekeskuses teadustamaks noortele valima minemise tähtsust ning innustada noori üleüldiselt ühiskonna teemadel rohkem kaasa rääkima,» andis noor esimees Triinu-Liis Paabo lühikese ülevaate uue juhatuse plaanidest.

Sotsiaalkomisjoni esimeheks valiti Tallinna Tehnikagümnaasiumi abiturient Merilin Anijärv.

Tallinna linna noortevolikogu on 2011 aastal loodud 21 noorest koosnev iga aasta valitav osaluskogu, mis esindab ja kaitseb Tallinna noorte huve pealinnas toimuvaga seonduvatel teemadel. Noortevolikogu esimees on hääleõiguslik Tallinna linnavolikogu haridus- ja kultuurikomisjoni liige.

UU

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused