Noor rahvuskonservatiiv sai Tallinna noortevolikogu aseesimeheks

Eesti,
- Updated

Tallinna linna noortevolikogu kuues koosseis valis eile, 22. novembril, oma teisel istungil uue juhatuse ning sotsiaalkomisjoni esimehe. Esimeheks valiti tagasi Triinu-Liis Paabo, KEst, kuid aseesimeesteks sai EKRE Pirita osakonna aseesimees ning Tallinna Ülikooli riigiteaduste eriala lõpetanud Karl Songisepp (fotol).

«Tulevasel aastal on meie esmaseks prioriteediks noorte harimine enne kohalike omavalitsuste valimisi, millest tulenevalt oleme planeerinud koostada noortevolikogu valimisplatvormi, korraldada erinevaid maailmavaateid ning erakondi tutvustavaid poliitikaõhtuid, teha koostööd kõikide linnaosadega, et jõuda iga Tallinna nooreni, viia läbi koolitusi kõigis kümnes pealinna noortekeskuses teadustamaks noortele valima minemise tähtsust ning innustada noori üleüldiselt ühiskonna teemadel rohkem kaasa rääkima,» andis noor esimees Triinu-Liis Paabo lühikese ülevaate uue juhatuse plaanidest.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Sotsiaalkomisjoni esimeheks valiti Tallinna Tehnikagümnaasiumi abiturient Merilin Anijärv.

Tallinna linna noortevolikogu on 2011 aastal loodud 21 noorest koosnev iga aasta valitav osaluskogu, mis esindab ja kaitseb Tallinna noorte huve pealinnas toimuvaga seonduvatel teemadel. Noortevolikogu esimees on hääleõiguslik Tallinna linnavolikogu haridus- ja kultuurikomisjoni liige.

UU

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused