Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Noored töövarjud saavad EKRE fraktsiooni poliitikute abil süüvida riigikogu töösse

14.11.2023
Noored töövarjud riigikogus

Riigikogu Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsiooni liikmeid saadavad neil päevil noored poliitikahuvilistest töövarjud. Esimesel korral saatis EKRE saadikuid Varro Vooglaidu, Evelin Poolametsa ja Helle-Moonika Helmet kokku kuus töövarju.

Noortele huvilistele, kes soovivad tulla Toompea lossi rahvuskonservatiivide tööd jälgima, korraldas EKRE fraktsioon konkursi, millele reageeris üle paarisaja inimese.

Varro Vooglaiu töövarjuks olnud Mattias Ummus Kiilist ja Johannes Niine Toilast hindasid selle päeva igati põnevaks ja kasulikuks.

Ka Evelin Poolametsa varjuks olnud Tamsalu gümnaasiumi abiturient Crystal Speli-Lõhmus jäi päevaga väga rahule.

Mattias ütles, et ta sai poliitikast huvitatuna rohkem teada, milline poliitiku töö välja näeb. „Olen Varro Vooglaiu ideoloogiaga kursis ja soovisingi just tema töövarjuks saada,“ märkis noormees.

Crystal rääkis, et kuna meedias on olnud väga palju negatiivset juttu EKRE suunal, siis ta soovis näha, kuidas päriselt asjad on. Ja pidi tunnistama, et avanenud pilt on hoopis teistsugune. Näiteks jättis Evelin Poolamets talle väga sümpaatse mulje, hoopis teistsuguse, mida ta meediast lugenud on.

Nagu Crystal, nii tunneb ka Johannes poliitika vastu sügavat huvi, kuigi paljude tema eakaaslaste kohta seda öelda ei saa. Eriti hästi kursis on ta EKRE tegemistega, sest rahvuskonservatiivne maailmavaade on talle meelepärane.