Nordic Aviation Group saab eestipärasema nime

Eesti,
- Updated
Estonian Air

Tallinna TV pressiteate kohaselt lubab Nordic Aviation Groupi juhatuse liige Erik Sakkov neljapäevases saates “Horisont”, et rahvuslikule lennufirmale tuleb uus eestipärane nimi.

“Selle praeguse nime väljamõtlemiseks kulutasime 4 minutit,” ütles Sakkov. “Jaanuaris saab ettevõte uue eestipärasema nime!”

Teine saatekülaline Euroopa Liidu Regioonide Komitee liige Uno Silberg lendab palju, kuid Eesti uue rahvusliku lennufirmaga pole veel lennanud: “Minu soovitus on Nordic Aviationile, et peate mõtlema, mis teenuseid te pakute, sest miks ei võiks pakkuda IT-riigi Eesti lennufirma – näiteks lennu ajal internetti?” küsib Silberg saates.

Erik Sakkovi sõnul maksab ühe lennuki internetiga ühendamine ja lennu ajal selle teenuse pakkumine umbes 1,5 miljonit eurot. Kümne lennuki puhul oleks hind umbes 15 miljonit.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused